12th Winter Swimming World Championships Bled 2020

Stage World Cup Points

Females
J2
EIHA2290
Eila HARJU
57 points
1.25m Breaststroke00:31.70130
2.50m Breaststroke01:11.37127
Kemin Työväen Uimarit - Kemtu (57 total points)
NIMA6270
Nina MAKSIMOVA
57 points
1.25m Freestyle00:36.96130
2.50m Freestyle01:27.01127
ARPA4490
Arja PALMU
27 points
1.25m Breaststroke00:43.07227
Porvoon Talviuimarit (33 total points)
J1
MAAN0610
Marja ANTILA
57 points
1.25m Breaststroke00:34.10130
2.50m Breaststroke01:21.26127
Kallvikin Talviuimarit (59 total points)
KAST6240
Karin STOY
54 points
1.25m Freestyle00:47.98130
2.100m Breaststroke03:56.65124
Heiligendammer Seepferdchen (130 total points)
TEPI0430
Terttu PIETILÄNAHO
42 points
1.25m Freestyle00:49.78227
2.25m Breaststroke00:43.07615
BISO1430
Birte SORENSEN
33 points
1.50m Breaststroke01:44.63321
2.25m Breaststroke00:45.18712
Isbjornen (88 total points)
INKR6240
Ingrid KRÜGEL
27 points
1.25m Breaststroke00:36.44227
Brandenburger Eisbären E.v. (27 total points)
SIRO1410
Sirpa ROIMA
24 points
1.25m Breaststroke00:36.90324
Turun Avantouimarit (134 total points)
SOLE1830
Solveig LEO
24 points
1.50m Breaststroke01:33.27224
TYUL1620
Tytti ULJALA
21 points
1.25m Breaststroke00:40.27421
Kuusijärven Jääkarhut (396 total points)
ASBY3610
Asa BYLUND
18 points
1.25m Breaststroke00:41.01518
Turun Avantouimarit (134 total points)
LITH3650
Lis Askegaard THORN
10 points
1.25m Breaststroke00:49.55810
Roskilde Iceswimmer Team-Risf (16 total points)
MATA5800
Margaret TALBOTCULL
8 points
1.25m Breaststroke00:52.4498
Guernsey Swimming Club (15 total points)
J
NADU5870
Nadezhda DUDINA
153 points
1.25m Butterfly00:30.57227
2.100m Breaststroke02:05.18124
3.50m Breaststroke01:00.45321
4.100m Freestyle01:49.65221
5.50m Freestyle00:49.19321
6.200m Breaststroke04:28.92121
7.200m Freestyle04:03.14218
8.450m Freestyle11:36.57215
ELMC3660
144 points
1.25m Butterfly00:28.69130
2.25m Freestyle00:20.92227
3.50m Freestyle00:47.57224
4.100m Freestyle01:49.47124
5.200m Freestyle03:54.97121
6.450m Freestyle11:13.29118
South London Swimming Club (144 total points)
EHLI2260
Eha LILIENTHAL
111 points
1.25m Freestyle00:18.63130
2.50m Breaststroke00:54.34127
3.25m Breaststroke00:25.10227
4.50m Freestyle00:41.18127
U-Klubi (1417 total points)
RILA5280
Riitta LAMPELA
105 points
1.25m Breaststroke00:27.32324
2.50m Breaststroke00:57.42224
3.100m Breaststroke02:05.55221
4.50m Freestyle00:53.63418
5.25m Freestyle00:25.95518
Meriuimarit (325 total points)
SOOL5270
Soile OLLIKAINEN
69 points
1.25m Butterfly00:32.48324
2.25m Freestyle00:23.68324
3.25m Breaststroke00:29.29421
Meriuimarit (325 total points)
MAEL0480
Malle ELVET
56 points
1.25m Butterfly00:52.74518
2.100m Freestyle03:02.62512
3.25m Freestyle00:34.65810
4.50m Freestyle01:15.1388
5.100m Breaststroke03:35.1678
Tartu Taliujumine (207 total points)
ANKA3870
Annie KALLERUP
48 points
1.25m Breaststroke00:32.17518
2.50m Breaststroke01:07.10515
3.100m Breaststroke02:38.90415
Hop I Fjorden (118 total points)
VEIV5280
Vera IVANITSKAYA
38 points
1.100m Freestyle02:43.86415
2.200m Freestyle06:08.73412
3.50m Freestyle01:09.88710
4.50m Breaststroke02:18.90131
Fzpso (54 total points)
IRME1870
Irma METSÄ
36 points
1.25m Butterfly00:39.11421
2.25m Freestyle00:26.93615
Kuusijärven Jääkarhut (396 total points)
SUCU6850
Sue CUMMINS
36 points
1.100m Breaststroke02:17.38318
2.50m Breaststroke01:05.53418
WEKO3690
Wenche KOLDINGSNES
32 points
1.50m Breaststroke01:11.75612
2.25m Freestyle00:31.72712
3.25m Breaststroke00:33.9498
Ishud Winter Swimming Team (429 total points)
CAPU5400
Carmen PUCKELWALDT
30 points
1.25m Breaststroke00:24.95130
Leipziger Pinguine (57 total points)
JAPO3400
Jacky PORTINGALE
30 points
1.100m Freestyle02:23.88318
2.50m Freestyle01:03.13612
South West Seals (277 total points)
VLFI1470
Vladimíra FIALOVA
27 points
1.200m Freestyle05:01.39315
2.450m Freestyle13:58.19312
Fides Brno (536 total points)
ANLI6600
Ann-Mari LINDGREN
22 points
1.25m Breaststroke00:33.54712
2.50m Breaststroke01:13.50710
Saarroniemen Saukot (108 total points)
MAKO6200
Marjut KOSKELA
21 points
1.25m Breaststroke00:32.78615
2.50m Breaststroke01:17.7296
Meriuimarit (325 total points)
MAPL3870
Marta PLAŠTIAKOVÁ
20 points
1.100m Breaststroke03:02.08512
2.50m Breaststroke01:15.8188
Tučniaky Žilina (117 total points)
MATU2690
Marianne TUCZEK
14 points
1.25m Breaststroke00:33.83810
2.50m Breaststroke01:19.61104
Rotocker Seehunde (14 total points)
ILPA1800
Ilona PÄLECKE
13 points
1.100m Breaststroke03:11.47610
2.50m Breaststroke01:22.50113
Rostocker Seehunde (42 total points)
BESC5400
Beate SCHMIDT
6 points
1.25m Breaststroke00:35.09106
Bernauer Eisheilige (30 total points)
ANBE5270
Anneliese BENTHIN
5 points
1.25m Breaststroke00:35.56123
2.50m Breaststroke01:22.87122
KAFR4490
Karen Birgitte FROBENIUS
4 points
1.25m Breaststroke00:35.41114
Tisvilde Vinterbadere (4 total points)
TUPU3200
Tuula PUPUTTI
2 points
1.25m Breaststroke00:36.34132
Kallvikin Talviuimarit (59 total points)
INMO4680
Ingebjorg MOE
1 points
1.25m Breaststroke00:38.17141
Ishud Winter Swimming Team (429 total points)
EEHI3890
Eeva HIMMANEN
0 points
1.25m Breaststroke00:43.11150
Turun Avantouimarit (134 total points)
I
ELSA5450
Elena SAVINKOVA
192 points
1.25m Breaststroke00:24.66130
2.25m Butterfly00:20.17130
3.25m Freestyle00:16.78130
4.50m Breaststroke00:51.45127
5.50m Freestyle00:37.24127
6.100m Breaststroke01:56.41124
7.100m Freestyle01:27.74124
Victoria (804 total points)
TIBR3250
Tiia BRAKMANN
165 points
1.25m Breaststroke00:25.14227
2.25m Butterfly00:23.31227
3.25m Freestyle00:19.59227
4.50m Breaststroke00:53.59224
5.100m Freestyle01:32.41221
6.50m Freestyle00:41.66321
7.200m Freestyle03:36.09218
U-Klubi (1417 total points)
ELOR3430
Elke ORTLOFF
141 points
1.50m Freestyle00:40.99224
2.25m Butterfly00:23.50324
3.200m Breaststroke04:30.29121
4.200m Freestyle03:22.96121
5.100m Freestyle01:32.62318
6.450m Freestyle09:28.83118
7.1000m Freestyle20:33.10115
Ssv Ostring 93 Berlin (141 total points)
1.25m Butterfly00:32.79421
2.25m Freestyle00:24.60518
3.100m Freestyle01:54.16415
4.200m Freestyle04:12.24315
5.50m Freestyle00:49.83612
6.450m Freestyle12:36.19410
Cnso (91 total points)
PILE1840
Pirjo LEHTONEN
87 points
1.25m Breaststroke00:25.68324
2.25m Freestyle00:20.94324
3.50m Breaststroke00:56.09321
4.50m Freestyle00:45.36418
Kuusijärven Jääkarhut (396 total points)
ELWE3440
Els WERMENBOL
73 points
1.25m Freestyle00:20.95421
2.50m Freestyle00:48.32515
3.25m Breaststroke00:29.21615
4.450m Freestyle11:34.93312
5.200m Freestyle04:20.17510
Cool Frogs (73 total points)
ANSU0620
Anna Magdalena SUSZYNSKA
54 points
1.100m Breaststroke02:18.22221
2.25m Breaststroke00:28.93518
3.50m Breaststroke01:01.28515
Morsy Gdynia (54 total points)
MAAS5440
Marianne ASTORP
39 points
1.100m Breaststroke02:44.66415
2.50m Breaststroke01:07.09612
3.25m Breaststroke00:29.99712
Isbjornen (88 total points)
TUKA4640
Tuula KARLSSON
39 points
1.25m Breaststroke00:27.33421
2.50m Breaststroke00:59.32418
Saarroniemen Saukot (108 total points)
LYCH2140
Lyudmila CHAVDAR
38 points
1.100m Freestyle02:55.89512
2.25m Freestyle00:33.85810
3.50m Freestyle01:14.0288
4.200m Freestyle06:32.8568
CHOM0800
Christine O'MEARA
36 points
1.25m Freestyle00:25.00421
2.50m Freestyle00:54.46515
Guernsey Masters (64 total points)
PIHI1610
Pia HILSBERG
30 points
1.200m Breaststroke05:51.48218
2.100m Breaststroke02:47.39610
3.50m Breaststroke01:16.20122
Team Thuro (85 total points)
JOBR1230
Joelle BRETTE
27 points
1.450m Freestyle10:49.86215
2.200m Freestyle04:16.59412
Montpellier Paillade Nat (27 total points)
KAWA5430
Kaija WALKAMA
26 points
1.100m Breaststroke02:32.18318
2.50m Breaststroke01:10.4988
Meriuimarit (325 total points)
INLA4610
Inge-Lore LAUNERT
21 points
1.100m Breaststroke02:46.97512
2.25m Breaststroke00:30.40106
3.50m Breaststroke01:13.13113
Rostocker Seehunde (42 total points)
GRKE4840
Grete KERRN-JESPERSEN
20 points
1.50m Freestyle00:57.43710
2.25m Breaststroke00:30.31810
Svanemoellen Vinterbadeklub (24 total points)
SYBI6810
Sybille BIELIG
19 points
1.25m Freestyle00:27.73615
2.25m Breaststroke00:30.81114
Bernauer Eisheilig (19 total points)
INHO5640
Ingrid HOEKS
18 points
1.50m Breaststroke01:07.11710
2.25m Breaststroke00:30.3798
KIKO6250
Kirsti KOTANIEMI
12 points
1.25m Freestyle00:31.64712
Meriuimarit (17 total points)
CHLU6820
Christel LÜTH
9 points
1.100m Breaststroke03:07.5578
2.50m Breaststroke01:19.36131
Heiligendammer Seepferdchen (130 total points)
DOSC4800
Doris SCHLÜTER
8 points
1.25m Freestyle00:36.0098
Heiligendammer Seepferdchen (130 total points)
EVPE1420
Eva PETTERSEN
6 points
1.50m Breaststroke01:10.5596
Ishud Winter Swimming Team (429 total points)
NIGE4420
Nicole GERNAY
6 points
1.50m Breaststroke01:12.80104
2.25m Breaststroke00:31.30132
Rctn (267 total points)
PAHE0820
Paula HEIKKILÄ
3 points
1.25m Breaststroke00:30.88123
Maskun Jääkarhut (20 total points)
KYSU1420
Kyllikki SUOMELA
1 points
1.25m Breaststroke00:31.66141
Kallvik Winter Swimmers (1 total points)
TOPU4430
Toini PULLI
0 points
1.50m Breaststroke01:19.60140
2.25m Breaststroke00:32.89150
Meriuimarit (325 total points)
H
NAAL6870
141 points
1.25m Breaststroke00:22.70130
2.25m Butterfly00:18.35130
3.25m Freestyle00:17.44130
4.50m Freestyle00:36.92127
5.100m Freestyle01:22.43124
Jantarnie Morgi (141 total points)
SIJO3200
Sirin JOHANSEN
105 points
1.100m Breaststroke01:54.27124
2.50m Breaststroke00:51.68224
3.25m Breaststroke00:24.65324
4.50m Freestyle00:48.61418
5.25m Freestyle00:21.49615
Ishud Winter Swimming Team (429 total points)
HITO4600
Hilde TOFTEN
96 points
1.25m Butterfly00:19.40227
2.25m Freestyle00:17.69227
3.50m Breaststroke00:54.09321
4.50m Freestyle00:39.69321
Ishud Winter Swimming Team (429 total points)
MABE0600
Marina BEKISZ
93 points
1.50m Breaststroke00:51.33127
2.25m Breaststroke00:24.18227
3.100m Breaststroke01:54.77221
4.200m Breaststroke04:18.43218
Rctn (267 total points)
SISA5460
Silvi SALUPERE
81 points
1.25m Butterfly00:27.25421
2.100m Breaststroke02:07.22318
3.200m Breaststroke04:47.79315
4.25m Breaststroke00:28.80615
5.50m Breaststroke01:00.26612
Tartu Taliujumine (207 total points)
PIMA1280
Piret MATHIESEN
78 points
1.25m Breaststroke00:25.45421
2.25m Butterfly00:27.25421
3.50m Breaststroke00:55.05418
4.25m Freestyle00:21.18518
Pärnu Talisuplejate Selts (78 total points)
ALPR1400
Aldona PRUSINOWSKA
69 points
1.25m Freestyle00:17.93324
2.50m Freestyle00:38.66224
3.100m Freestyle01:25.91221
Mieleński Klub Morsów eskimos (147 total points)
DEVI2260
Deborah VINE
60 points
1.200m Freestyle03:28.45121
2.25m Freestyle00:19.63421
3.100m Freestyle01:36.03318
REPO3490
57 points
1.25m Butterfly00:25.40324
2.200m Freestyle03:31.94218
3.100m Freestyle01:39.63415
Sopocki Klub Morsów (126 total points)
HALI3470
Hannele LILJA
55 points
1.25m Breaststroke00:25.72518
2.50m Breaststroke00:57.21515
3.50m Freestyle00:51.20612
4.25m Freestyle00:22.66810
Kuusijärven Jääkarhut (396 total points)
MAIS6290
Marina ISAEVA
51 points
1.200m Breaststroke04:11.35121
2.200m Freestyle03:55.55315
3.450m Freestyle11:03.91215
JAMA5870
Jana MATUŠTIKOVA
39 points
1.1000m Freestyle23:51.70115
2.200m Freestyle04:05.82412
3.450m Freestyle11:05.83312
Fides Brno (536 total points)
IWLU0470
Iwona LUBINSKA
32 points
1.200m Breaststroke05:10.26510
2.100m Breaststroke02:32.4078
3.450m Freestyle13:07.9158
4.50m Freestyle01:03.8896
5.25m Freestyle00:31.20150
Sopocki Klub Morsow (126 total points)
VIVA2400
Viera VANTOVA
30 points
1.100m Breaststroke02:18.67512
2.200m Breaststroke05:08.34412
3.50m Breaststroke01:02.8596
Tbm (51 total points)
WEAN0480
Wendy ANDREWS
28 points
1.25m Butterfly00:36.28712
2.200m Freestyle04:10.83510
3.25m Freestyle00:23.91106
Guernsey Masters (64 total points)
NISA1680
Nicola SANDERSON
27 points
1.50m Freestyle00:50.58515
2.25m Freestyle00:22.47712
Serpentine Swimming Club (274 total points)
SUAL3290
Sue ALLEN
27 points
1.100m Breaststroke02:15.63415
2.100m Freestyle01:40.32512
LEST3600
Lene STEIN
26 points
1.450m Freestyle11:00.38118
2.200m Freestyle04:24.1268
CACA1680
Carol CARTER
23 points
1.25m Butterfly00:28.47615
2.50m Breaststroke01:02.8288
Henley Open Water Swimming Club (351 total points)
JOAA3480
Johanne AASEN
22 points
1.25m Breaststroke00:28.85712
2.50m Breaststroke01:02.05710
Ishud Winter Swimming Team (429 total points)
ANBA5460
Anna BARBITOVA
20 points
1.100m Freestyle02:35.13610
2.200m Breaststroke05:36.8784
3.200m Freestyle05:43.7984
4.100m Breaststroke02:37.42112
EEOI0270
Eeva OIVO
18 points
1.50m Freestyle00:52.70710
2.25m Freestyle00:23.3298
Ounasvaaran Latuhilehiset (18 total points)
LISV4260
Libuse SVRCKOVA
17 points
1.200m Breaststroke05:28.3768
2.450m Freestyle13:19.2266
3.100m Breaststroke02:36.55103
Fides Brno (536 total points)
BRFA1470
Briony FANE
16 points
1.50m Freestyle00:57.9688
2.25m Freestyle00:25.25114
3.50m Breaststroke01:05.47104
Henley Open Water Swimming Club (351 total points)
HEPA5680
Helena PAVEZKOVA
16 points
1.450m Freestyle12:29.07410
2.200m Freestyle04:25.9976
Fides Brno (536 total points)
ELKA0600
Elena KAREEVA
14 points
1.100m Breaststroke02:32.30610
2.50m Breaststroke01:07.33113
3.25m Breaststroke00:31.68141
ZDSV6850
Zdenka SVANTNEROVA
14 points
1.100m Breaststroke02:33.7486
2.50m Freestyle01:04.90104
3.450m Freestyle13:51.0774
ANZH4460
Antonina ZHUKOVSKAYA
11 points
1.100m Freestyle02:43.6778
2.50m Freestyle01:09.47122
3.25m Freestyle00:30.43141
Ulyanovskie Morzhi (47 total points)
TELO5470
Tellervo LÖNNROTH
10 points
1.25m Breaststroke00:28.87810
Kuusijärven Jääkarhut (396 total points)
SIAH3660
Sinikka AHOPELTO
9 points
1.25m Breaststroke00:29.39106
2.25m Freestyle00:27.12123
Rantakarhut (11 total points)
ANHA1490
Anne HAANPÄÄ
8 points
1.25m Breaststroke00:29.1798
Tampereen Talviuimarit (160 total points)
MAHU4470
Martina HÜBSCH
8 points
1.200m Breaststroke05:29.6676
2.50m Breaststroke01:08.94131
3.100m Breaststroke02:38.72121
Rostocker Seehunde (42 total points)
SILI3270
Sigrun Tomine LILLETVEIT
6 points
1.25m Breaststroke00:30.23114
2.50m Breaststroke01:08.50122
Ishud Winter Swimming Team (429 total points)
ANSA2280
Anne SAXON
4 points
1.100m Breaststroke02:36.2994
ANBI0860
Anni BICHARD
3 points
1.50m Freestyle01:05.60113
EVSC3280
Eva SCHMIDTOVA
3 points
1.450m Freestyle15:44.8983
Delfiny Zlate Piesky (3 total points)
KASM5270
Karen SMALLWOOD
3 points
1.25m Breaststroke00:31.17123
South West Seals (277 total points)
SKSI1880
Silvia SKÚPA
3 points
1.200m Breaststroke06:04.3693
2.100m Breaststroke02:48.83130
Otužilci A Zimní Plavci Trenčianske Tulene (3 total points)
LIKA1480
Lisen KALL
2 points
1.25m Breaststroke00:31.50132
2.50m Breaststroke01:10.25140
Rantakarhut (11 total points)
ZUGI1460
Zuhra GILMUTDINOVA
2 points
1.25m Freestyle00:30.22132
White Bear (2 total points)
LEHE5490
Leena HENDERSSON
0 points
1.25m Breaststroke00:31.74150
Maskun Jääkarhut (20 total points)
G
MEVA6250
Merle VANTSI
180 points
1.25m Breaststroke00:21.52130
2.25m Butterfly00:17.69227
3.25m Freestyle00:15.59227
4.50m Breaststroke00:45.12224
5.100m Breaststroke01:37.20124
6.50m Freestyle00:33.16224
7.100m Freestyle01:14.48124
8.200m Breaststroke03:27.44121
9.200m Freestyle02:46.69121
U-Klubi (1417 total points)
JAJA5220
Jaqueline JÄNIKE
106 points
1.25m Breaststroke00:22.66324
2.50m Breaststroke00:49.53418
3.100m Breaststroke01:47.42318
4.200m Breaststroke03:57.91218
5.1000m Freestyle22:45.10310
6.25m Butterfly00:24.75810
7.200m Freestyle03:48.9468
8.100m Freestyle01:44.30103
9.25m Freestyle00:20.95123
Esv Lok Potsdam Serwus Burghausen (112 total points)
ISRO6450
Isobel ROBSON
90 points
1.50m Breaststroke00:44.78127
2.100m Breaststroke01:45.26221
3.50m Freestyle00:35.35321
4.100m Freestyle01:19.33221
North Norfolk Crawlers (90 total points)
MAKU1440
Marina KUKSINA
87 points
1.25m Butterfly00:16.23130
2.25m Freestyle00:15.12130
3.50m Freestyle00:32.80127
SUAL6440
Sue ALLINGHAM
84 points
1.25m Butterfly00:18.04324
2.25m Freestyle00:17.29324
3.50m Freestyle00:36.94418
4.100m Freestyle01:23.49318
Swim With Sue (122 total points)
MEVA2420
Mervi VALTA
83 points
1.25m Breaststroke00:22.26227
2.50m Breaststroke00:47.93321
3.100m Breaststroke01:49.28415
4.25m Freestyle00:18.27712
5.50m Freestyle00:40.8188
Meriuimarit (325 total points)
GIMC6250
Gillian MCALISTER
81 points
1.200m Freestyle03:08.86218
2.25m Freestyle00:17.75518
3.50m Freestyle00:37.63515
4.1000m Freestyle18:24.50115
5.100m Freestyle01:27.27415
Henley Open Water Swimming Club (351 total points)
PAPR5840
Pavlína PROCHÁZKOVÁ
78 points
1.25m Butterfly00:22.54518
2.450m Freestyle08:56.50118
3.200m Breaststroke04:00.68315
4.200m Freestyle03:15.53315
5.1000m Freestyle19:52.10212
I. Pko Praha (479 total points)
OUMA2230
66 points
1.25m Breaststroke00:25.29518
2.25m Butterfly00:23.10712
3.450m Freestyle10:28.34312
4.200m Freestyle03:40.18510
5.100m Freestyle01:38.4286
6.25m Freestyle00:19.73106
7.50m Freestyle00:42.79122
SIEI5830
Sirje EIRAND
54 points
1.25m Breaststroke00:23.13421
2.25m Freestyle00:17.32421
3.50m Freestyle00:38.63612
Viimsi Winter Swimming Club Icering (57 total points)
KADO0830
Kathrin DÖRING
48 points
1.450m Freestyle09:17.88215
2.200m Freestyle03:20.04412
3.100m Freestyle01:32.76610
4.25m Butterfly00:26.58106
5.25m Freestyle00:20.39114
6.50m Freestyle00:42.88131
Serwus Burghausen (1388 total points)
ANPE5800
Anne-Mette Lohmann PEDERSEN
41 points
1.25m Butterfly00:22.88615
2.25m Freestyle00:17.83615
3.100m Freestyle01:33.3278
4.50m Freestyle00:42.07113
Hsk Copenwater (41 total points)
REHA2610
40 points
1.25m Breaststroke00:26.4898
2.25m Butterfly00:25.0098
3.50m Breaststroke00:58.3096
4.200m Freestyle03:57.0476
5.50m Freestyle00:41.91104
6.100m Breaststroke02:08.8294
7.100m Freestyle01:43.0394
8.200m Breaststroke04:52.7884
9.450m Freestyle11:48.46110
Belaya Kunitsa (54 total points)
THMO2220
Therese MOLYNEUX
39 points
1.25m Butterfly00:21.98421
2.100m Freestyle01:32.30512
3.50m Freestyle00:41.4096
Dublin Swimming Club (39 total points)
KAMY3430
Katri MYLLYKOSKI
37 points
1.50m Breaststroke00:57.05515
2.100m Breaststroke01:57.80512
3.25m Breaststroke00:26.28810
Herttoniemen Hylkeet (37 total points)
GODA5800
Danuta GOJLIK
32 points
1.50m Breaststroke00:57.32612
2.200m Breaststroke04:39.9168
3.100m Breaststroke02:08.4686
4.25m Breaststroke00:26.91114
5.450m Freestyle11:23.2492
Morsy Elblag (34 total points)
JAFR0630
Janice Lolk FRAENDE
25 points
1.25m Breaststroke00:25.64615
2.50m Breaststroke00:57.73710
3.100m Breaststroke02:18.23130
Team Thuro (85 total points)
HEGO1220
Heike GOSE
23 points
1.50m Breaststroke00:58.1188
2.100m Breaststroke02:05.3078
3.200m Breaststroke04:47.1676
4.450m Freestyle11:44.13101
Brandenburger Eisbären (45 total points)
OLGO1840
Olga GOLUBEVA
22 points
1.200m Breaststroke04:23.68412
2.100m Breaststroke02:00.64610
DEWA5820
20 points
1.1000m Freestyle23:25.2048
2.450m Freestyle10:47.3958
3.200m Freestyle03:58.0184
JAGU4430
20 points
1.25m Breaststroke00:25.68712
2.25m Freestyle00:18.7598
3.50m Freestyle00:43.85140
JIHL6440
Jitka HLAVACOVA
16 points
1.200m Breaststroke04:26.89510
2.100m Breaststroke02:09.97103
3.450m Freestyle11:18.8683
Fides Brno (536 total points)
LAKH2630
Larisa KHARITONOVA
14 points
1.1000m Freestyle24:18.4056
2.450m Freestyle10:50.2966
3.200m Freestyle04:20.99102
ANRU6230
Anke RUBIEN
10 points
1.450m Freestyle10:37.55410
Serwus Burghausen (1388 total points)
EKPE5420
Ekaterina PETRENKO
10 points
1.50m Freestyle00:39.07710
Belaya Kunitsa (54 total points)
NABR5240
Natasha BROKE
10 points
1.25m Freestyle00:18.59810
MAYR5620
7 points
1.50m Breaststroke00:59.94104
2.25m Breaststroke00:27.37132
3.100m Breaststroke02:17.43121
IWSA (7 total points)
NAWA1430
Naomi WAKEFORD
7 points
1.1000m Freestyle24:58.3064
2.25m Butterfly00:37.61123
Guernsey Swimming Club (15 total points)
ORDO4610
Orla DOYLE
7 points
1.450m Freestyle11:06.8774
2.200m Freestyle03:59.6593
Phoenix Swim Team (28 total points)
ASSE1640
Asa SELÉN
6 points
1.25m Breaststroke00:26.54106
Turun Avantouimarit (134 total points)
MAPE2420
Margaret PEET
6 points
1.100m Breaststroke02:16.05112
2.100m Freestyle01:48.68112
3.25m Freestyle00:22.40132
ANGR6840
Anni GRONDAL
4 points
1.25m Breaststroke00:27.31123
2.50m Breaststroke01:06.63131
Hop I Fjorden (118 total points)
MINO4440
Mirka NOVOTNA
4 points
1.1000m Freestyle26:38.9073
2.200m Freestyle04:30.68111
Sohk (19 total points)
PABA2830
4 points
1.25m Butterfly00:33.67114
2.200m Freestyle04:59.29120
FIPR0820
Fiona PRINT
3 points
1.200m Breaststroke05:13.5893
Henley Open Water Swimming Club (351 total points)
LIME3810
Liina MEINER
3 points
1.50m Breaststroke01:03.01113
Winter-Swimmers International Copenhagen (3 total points)
NIHO6800
Nina HOEGDAL
2 points
1.200m Breaststroke05:19.56102
2.50m Breaststroke01:09.89140
Svanemoellen Vinterbadeklub (24 total points)
SHEL0610
Sharon ELLIOTT
2 points
1.50m Breaststroke01:03.81122
Henley Open Water Swimming Club (2 total points)
TAPE6610
Tatiana PERVUKHINA
2 points
1.1000m Freestyle33:47.0082
Moscow Winter Swimming Association (12 total points)
CAWA2240
Caroline WAEBER
1 points
1.100m Freestyle02:01.29121
LOMO1640
Lone Birgitte MOLLER
1 points
1.25m Freestyle00:23.10141
2.100m Freestyle02:21.97130
Isbjornen (88 total points)
VEMA4430
1 points
1.25m Breaststroke00:27.47141
2.25m Freestyle00:23.52150
ANVA2810
Anne VÄLINORO
0 points
1.25m Breaststroke00:27.53150
Tampereen Talviuimarit (160 total points)
F
CLMU5800
Claudia MÜLLER
156 points
1.25m Freestyle00:16.51130
2.50m Freestyle00:34.50127
3.100m Freestyle01:17.95124
4.25m Butterfly00:19.78324
5.200m Freestyle02:55.29121
6.450m Freestyle07:45.65118
7.1000m Freestyle16:58.40212
Greisdorfer Wurzelhupfer (156 total points)
PEHE1480
Peggy HENNING
144 points
1.25m Freestyle00:17.20324
2.50m Freestyle00:36.91321
3.100m Freestyle01:24.08221
4.200m Breaststroke03:56.09121
5.25m Breaststroke00:21.94421
6.200m Freestyle03:11.04218
7.25m Butterfly00:19.88518
8.50m Breaststroke00:47.48515
9.100m Breaststroke01:49.57415
10.450m Freestyle08:48.37312
11.1000m Freestyle19:51.80310
Serwus Burghausen (1388 total points)
ELBA6480
Elina BALASHOVA
138 points
1.25m Breaststroke00:19.92130
2.50m Breaststroke00:42.69224
3.100m Breaststroke01:34.76124
4.25m Butterfly00:19.87421
5.25m Freestyle00:17.49421
6.50m Freestyle00:37.54418
Victoria (804 total points)
BIBE3660
Birgit BECHER
102 points
1.25m Breaststroke00:22.43518
2.25m Freestyle00:17.86518
3.50m Freestyle00:38.03515
4.100m Freestyle01:28.58415
5.50m Breaststroke00:47.65612
6.100m Breaststroke01:51.99512
7.200m Freestyle03:19.95412
8.450m Freestyle10:02.6966
Keepfrozen! E.V. Team Aqua Sphere (394 total points)
JOKA5850
Johanna KARA
75 points
1.50m Breaststroke00:42.66127
2.25m Breaststroke00:20.02227
3.100m Breaststroke01:38.13221
Tampereen Talviuimarit (160 total points)
VABE2670
Vaclava BENESOVA
75 points
1.50m Freestyle00:36.44224
2.100m Freestyle01:24.15318
3.200m Freestyle03:18.73315
4.450m Freestyle09:36.72410
5.1000m Freestyle20:09.7048
Fides Brno (536 total points)
NOSA5470
Nonna SARANA
72 points
1.25m Butterfly00:18.60227
2.25m Breaststroke00:20.77324
3.50m Breaststroke00:45.11321
Audentes Sk (72 total points)
KUTO3870
Külli TOOTSI
70 points
1.200m Breaststroke04:02.71218
2.50m Freestyle00:38.41612
3.100m Freestyle01:28.99512
4.25m Butterfly00:22.68810
5.100m Breaststroke01:57.0178
6.200m Freestyle03:26.6568
7.50m Breaststroke00:53.38122
Tartu Taliujumine (207 total points)
SALA3490
65 points
1.25m Butterfly00:18.36130
2.25m Freestyle00:16.98227
3.25m Breaststroke00:23.3498
Oulun Talviuimarit (89 total points)
LOJO4260
Lotte JORGENSEN
51 points
1.50m Breaststroke00:47.42418
2.100m Breaststroke01:45.85318
3.25m Butterfly00:19.93615
ELSH3280
Elena SHELESTOVA
48 points
1.200m Breaststroke04:21.22412
2.100m Breaststroke01:53.07610
3.100m Freestyle01:37.24610
4.50m Freestyle00:42.6796
5.200m Freestyle03:47.7176
6.450m Freestyle10:40.0274
INSA0400
Ingela SÄLLSTRÖM
47 points
1.25m Freestyle00:18.77615
2.25m Breaststroke00:23.28810
3.25m Butterfly00:26.1798
4.50m Breaststroke00:52.29104
5.100m Freestyle01:43.4194
6.50m Freestyle00:43.53104
7.100m Breaststroke02:01.85112
KARU1290
Kathrin RUNGE
46 points
1.25m Butterfly00:22.04712
2.200m Freestyle03:23.23510
3.450m Freestyle09:36.72410
4.50m Freestyle00:42.4088
5.1000m Freestyle20:12.6056
Triabolos Hamburg E.V. (46 total points)
KAST4890
Kate STEELS
40 points
1.1000m Freestyle16:53.90115
2.450m Freestyle07:52.01215
3.50m Breaststroke00:48.69710
Eastleigh (40 total points)
ELGU2400
Elena GUSEVA
38 points
1.200m Breaststroke04:12.15315
2.200m Breaststroke04:12.15315
3.100m Breaststroke01:58.5594
4.100m Breaststroke01:58.5594
BEDU5490
Bettina DÜHRKOOP
31 points
1.25m Breaststroke00:22.81615
2.25m Freestyle00:19.91810
3.50m Breaststroke00:52.2096
South West Seals (277 total points)
EVLE3860
Eva LEŽOVIČOVA
21 points
1.200m Breaststroke04:34.20510
2.25m Breaststroke00:24.50114
3.25m Butterfly00:31.49114
4.450m Freestyle11:50.0483
5.50m Breaststroke00:54.88140
6.100m Breaststroke02:03.38130
Tbm (51 total points)
MOSC5860
Monika SCHMIDOVA
21 points
1.200m Breaststroke04:38.7068
2.1000m Freestyle26:51.8064
3.200m Freestyle04:19.4084
4.100m Freestyle01:56.75103
5.450m Freestyle12:02.5892
Tnt (21 total points)
ULVI5270
Ulla VILJAMAA
20 points
1.25m Breaststroke00:23.14712
2.50m Breaststroke00:50.8488
Tampereen Talviuimarit (160 total points)
BIKE6680
Birgit KEMPF
18 points
1.50m Freestyle00:42.22710
2.100m Freestyle01:37.7278
SUVE6860
Sue VENTHAM
15 points
1.25m Freestyle00:18.93712
2.25m Breaststroke00:24.75123
North Norfolk Crawlers (143 total points)
INPR2200
Ingrid PREVOT
14 points
1.100m Breaststroke01:57.8186
2.100m Freestyle01:38.6486
3.50m Freestyle00:44.16122
Cool Huy (162 total points)
MAPE6280
Marylise PESENTI
12 points
1.25m Breaststroke00:23.64106
2.25m Freestyle00:20.25106
SUBA1670
Susie BAKER
9 points
1.25m Freestyle00:20.0698
2.50m Freestyle00:46.07131
South West Seals (75 total points)
LYIZ3490
Lyudmila IZMAYLOVA
8 points
1.25m Butterfly00:31.21106
2.200m Freestyle05:26.10102
White Marten (8 total points)
ADSP1470
Adriana SPOTTOVA
7 points
1.1000m Freestyle28:32.2073
2.200m Freestyle05:23.7293
3.450m Freestyle13:36.55101
Cou Praha (7 total points)
PIMO2260
Pia MORZ
6 points
1.200m Breaststroke04:43.3776
Tisvildeleje Vinterbadere (24 total points)
ANGR3280
Anne GRÖHN
5 points
1.25m Freestyle00:20.27114
2.100m Breaststroke02:02.17121
Meriuimarit (17 total points)
JEBL4280
Jeanette BLANKHOLM
5 points
1.100m Breaststroke01:59.42103
2.50m Breaststroke00:54.69131
3.25m Breaststroke00:25.77141
Roskilde Iceswimmer Team-Risf (16 total points)
JEMO1880
Jeannette Dan MOLLER
4 points
1.200m Breaststroke05:21.8084
Tisvildeleje Vinterbadere (24 total points)
ANEL5470
Anki ELVSTRÖM
3 points
1.50m Breaststroke00:52.53113
2.25m Breaststroke00:25.89150
Strandbjörnarna (3 total points)
CLGL5470
Claudia GLIENKE
3 points
1.200m Breaststroke05:22.0593
Heiligendammer Seepferdchen (130 total points)
MARI2290
Marita RINNE
3 points
1.25m Butterfly00:37.04123
Tampereen Talviuimarit (160 total points)
NIMA0280
Ninna MAARUPGAARD
3 points
1.25m Freestyle00:20.34123
2.50m Freestyle00:47.38140
Isbjornen (88 total points)
QUMA6200
Queenie MARTIN
3 points
1.50m Freestyle00:43.89113
EDKR0680
Edith Löw KRISTENSEN
2 points
1.100m Freestyle02:34.99112
SAHA2690
Sari HAARALA
2 points
1.25m Freestyle00:25.04132
Meriuimarit (325 total points)
SATO3860
San TÖRNROTH
2 points
1.25m Breaststroke00:25.76132
Turun Avantouimarit (134 total points)
ANWE2670
Annikki WELLING
1 points
1.25m Freestyle00:26.17141
Meriuimarit (325 total points)
MEBA1460
Melissa BAKER
0 points
1.25m Freestyle00:27.69150
South London Swimming Club (2 total points)
STRO4270
Stina ROMAR
0 points
1.450m Freestyle14:50.34110
Porvoon Talviuimarit (33 total points)
E
LAFI1220
147 points
1.25m Breaststroke00:20.91227
2.100m Breaststroke01:42.26124
3.50m Breaststroke00:45.85321
4.25m Butterfly00:19.84421
5.25m Freestyle00:16.48421
6.50m Freestyle00:36.58418
7.100m Freestyle01:25.55415
Victoria (804 total points)
DAEL2410
Elena DAUTOVA
138 points
1.25m Breaststroke00:20.12130
2.25m Butterfly00:16.68130
3.25m Freestyle00:15.47130
4.50m Breaststroke00:44.38127
5.50m Freestyle00:34.96321
Pregel (495 total points)
EIPA6850
Eili PAAP
129 points
1.25m Butterfly00:17.43227
2.50m Freestyle00:34.71127
3.25m Freestyle00:15.91227
4.50m Breaststroke00:45.84224
5.25m Breaststroke00:21.05324
U-Klubi (1417 total points)
MEHO5640
Melanie HOLLAND
78 points
1.100m Freestyle01:13.28124
2.200m Freestyle02:46.19121
3.450m Freestyle07:13.04118
4.1000m Freestyle16:10.40115
City Of Norwich (78 total points)
KASC3230
Katleen SCHIERZ
75 points
1.50m Freestyle00:34.94224
2.25m Freestyle00:16.06324
3.200m Breaststroke03:50.43315
4.450m Freestyle07:58.84312
Serwus Burghausen (1388 total points)
KETH1800
Kerstin THOMAS
69 points
1.25m Butterfly00:19.41324
2.200m Freestyle02:49.69218
3.450m Freestyle07:52.43215
4.1000m Freestyle16:41.80212
Sg Schwarzwald Baar Heuberg (69 total points)
ELPE3620
Elena PETROVSKAYA
57 points
1.100m Breaststroke01:46.10221
2.50m Breaststroke00:49.66418
3.200m Breaststroke03:50.32218
PESV2840
Petra SVEJDA JOHOVA
56 points
1.200m Breaststroke03:43.45121
2.200m Freestyle03:13.56315
3.1000m Freestyle18:34.60310
4.450m Freestyle08:21.57410
I. Pko Praha (479 total points)
NAEL0640
Nadezhda ELIZARYEVA
48 points
1.100m Breaststroke01:48.69318
2.25m Butterfly00:20.67518
3.200m Breaststroke03:58.28412
Morzhi Chulima (48 total points)
COSC2630
Corinna SCHÜTT
46 points
1.200m Freestyle03:22.89412
2.50m Freestyle00:40.94710
3.100m Freestyle01:29.86610
4.200m Breaststroke03:58.88510
5.450m Freestyle09:42.6774
Heiligendammer Seepferdchen (130 total points)
SILE4220
Sigrid LEISTNER
36 points
1.100m Freestyle01:22.34221
2.50m Freestyle00:36.63515
Dieeiswürfel (77 total points)
MIWA4410
Michelle WALKER
34 points
1.25m Freestyle00:19.72518
2.25m Breaststroke00:26.50615
3.50m Freestyle00:46.22131
South West Seals (277 total points)
JUTA4430
Julie TANNER
33 points
1.100m Freestyle01:25.40318
2.100m Breaststroke01:50.49415
LIVI4830
Lise VITERBO
31 points
1.50m Breaststroke00:55.81515
2.100m Breaststroke02:15.52512
3.50m Freestyle00:44.28104
Onn (181 total points)
LEHI6430
Lene HILSBERG
30 points
1.25m Breaststroke00:26.69712
2.100m Breaststroke02:16.76610
3.50m Breaststroke01:01.0888
Team Thuro (85 total points)
MAST0250
Mary STANLEY-DUKE
30 points
1.25m Breaststroke00:25.33518
2.25m Freestyle00:21.08810
3.50m Freestyle00:45.42122
SACL3230
Sandra CLAXTON
24 points
1.50m Freestyle00:38.07612
2.100m Freestyle01:26.26512
North Norfolk Crawlers (143 total points)
SAFA4430
Sandra FANZECA
24 points
1.25m Butterfly00:30.84615
2.100m Breaststroke02:21.0586
3.100m Freestyle02:03.67103
IISA Italy (100 total points)
DAZB4250
Dana ZBORILOVA
22 points
1.200m Freestyle03:41.34510
2.1000m Freestyle20:20.6056
3.450m Freestyle09:23.7166
Dzp Hana (22 total points)
BAHO0840
Barbara HOUMOLLER
21 points
1.25m Breaststroke00:24.90421
FRPA0430
France PAPILLON-HAMILTON
20 points
1.25m Freestyle00:20.77712
2.100m Breaststroke02:16.8878
Onn (181 total points)
GIMC6420
19 points
1.25m Breaststroke00:27.43810
2.50m Breaststroke01:01.7396
3.100m Breaststroke02:24.54103
KAJE4620
Kathrin JESSING
18 points
1.200m Breaststroke05:08.6676
2.100m Breaststroke02:24.3594
3.25m Freestyle00:27.42114
4.1000m Freestyle29:17.2073
5.450m Freestyle12:59.41101
Brandenburger Eisbären (45 total points)
NANE2640
18 points
1.25m Freestyle00:20.22615
2.50m Freestyle00:45.32113
'jūras Lauvas (3 total points)
VIST3610
Victoria STEFFENSEN
18 points
1.50m Breaststroke00:59.94612
2.25m Breaststroke00:28.58106
Swim With Sue (122 total points)
CLAM4610
Claudia AMOS
16 points
1.50m Freestyle00:42.9488
2.100m Freestyle01:40.1878
Southwest Seals (16 total points)
JEBO0830
Jelena BONDARCHUK
14 points
1.25m Freestyle00:22.1998
2.100m Freestyle01:59.1186
Tabasalu Triatloniklubi (179 total points)
SOFL2650
Sonja FLANDORFER
12 points
1.50m Breaststroke01:00.51710
2.100m Breaststroke02:30.33112
Keep On Cooling (12 total points)
DOSU5440
Dorothee SUCK
10 points
1.25m Breaststroke00:27.9298
2.450m Freestyle12:42.7892
Merchweiler Seelöwen (19 total points)
CESC6230
Cécile SCHIFFER
8 points
1.1000m Freestyle19:44.9048
C.N.F. Of Guebwiller (8 total points)
LARE0220
Laura REINEKE
8 points
1.200m Breaststroke05:04.6268
Henley Open Water Swimming Club (351 total points)
TACH6230
Tatiana CHUDÁ
8 points
1.450m Freestyle08:35.8958
TALA6630
8 points
1.50m Breaststroke01:04.22104
2.25m Breaststroke00:29.38114
Saaronniemen Saukot (8 total points)
SABR3420
Sandra BRETTAR
7 points
1.1000m Freestyle25:20.0064
2.450m Freestyle11:16.0483
Merchweiler Seelöwen (19 total points)
INNY6430
Inger Mari NYMOEN
6 points
1.50m Freestyle00:43.2296
Ishud Winter Swimming Team (429 total points)
NAEF6230
Natalya EFREMOVA
6 points
1.25m Freestyle00:26.65106
LOCO0430
Lorna COWIE
4 points
1.100m Freestyle02:01.9894
Bowmoor Open Water Swimming (4 total points)
JASE2820
Jana SEDLÁKOVÁ KNOTKOVÁ
3 points
1.25m Breaststroke00:30.29123
OLEV3630
Olga EVGRAFOV
3 points
1.50m Breaststroke01:07.83113
Meriuimarit (325 total points)
ELPA5410
Elena PARTINA
2 points
1.25m Breaststroke00:31.02132
Nice Sport (43 total points)
HECU2810
Helen CURRELL
2 points
1.100m Freestyle02:22.00112
MAKA4410
Marianne KANERVA
2 points
1.50m Breaststroke01:09.61122
Porvoon Talviuimarit (33 total points)
KAPA1230
Karen PARRY
1 points
1.100m Breaststroke02:39.87121
2.50m Breaststroke01:15.99140
KAPA5820
Kathryn PARKES
1 points
1.25m Breaststroke00:31.94141
SHZI2620
Sholpan ZIGANSHINA
1 points
1.50m Breaststroke01:12.21131
HEHA5610
Helle HARDY-HANSEN
0 points
1.25m Breaststroke00:32.28150
Det Kolde Gys (0 total points)
JASE3810
Jane SENDALL
0 points
1.100m Breaststroke02:50.72130
Cullercoats Open Water Swimmers (0 total points)
SUHA6630
Susie HAMPSHIRE
0 points
1.50m Freestyle00:47.65140
Clevedon (0 total points)
D
JUWI6690
Julia WITTIG
165 points
1.25m Butterfly00:15.88130
2.25m Freestyle00:15.33130
3.50m Freestyle00:32.06127
4.100m Freestyle01:09.17124
5.200m Freestyle02:24.62121
6.450m Freestyle06:23.96118
7.1000m Freestyle13:35.50115
Serwus Burghausen (1388 total points)
SARI3470
Sarah Anne RICHTER
123 points
1.50m Breaststroke00:39.40127
2.25m Butterfly00:15.94227
3.100m Breaststroke01:27.17124
4.200m Freestyle02:25.72218
5.450m Freestyle06:51.35215
6.1000m Freestyle14:22.40212
Ssg 81 Erlangen (123 total points)
KRAR0490
Kristiina ARUSOO
114 points
1.25m Freestyle00:15.62227
2.25m Butterfly00:16.30324
3.50m Freestyle00:33.90418
4.100m Freestyle01:15.04318
5.200m Breaststroke03:31.15315
6.200m Freestyle02:42.39412
U-Klubi (1417 total points)
MACH5660
Mariya CHIZHOVA
108 points
1.25m Breaststroke00:23.10130
2.50m Breaststroke00:49.14418
3.25m Freestyle00:17.52518
4.100m Breaststroke01:45.39415
5.25m Butterfly00:20.57615
6.200m Breaststroke03:40.11412
Kosatka DV - Port VERA (952 total points)
TAGA5460
Tatiana GAVRILENKOVA
106 points
1.50m Freestyle00:33.47224
2.25m Freestyle00:15.92324
3.100m Freestyle01:14.43221
4.25m Butterfly00:17.56421
5.200m Freestyle02:48.2568
6.450m Freestyle08:00.1558
Pingvin (106 total points)
OKBE0470
Oksana BELETSKAYA
99 points
1.50m Breaststroke00:41.76224
2.100m Breaststroke01:31.09221
3.50m Freestyle00:33.84321
4.200m Breaststroke03:21.79218
5.100m Freestyle01:15.09415
EVHA2400
82 points
1.25m Breaststroke00:25.94421
2.50m Breaststroke00:54.27515
3.25m Freestyle00:18.81615
4.25m Butterfly00:26.59712
5.50m Freestyle00:42.58710
6.100m Freestyle01:36.8386
7.200m Freestyle03:30.0893
COPR0850
Conny PRASSER
65 points
1.50m Freestyle00:35.31515
2.100m Freestyle01:16.80512
3.200m Breaststroke03:42.46510
4.200m Freestyle02:46.07510
5.450m Freestyle07:41.56410
6.1000m Freestyle16:14.2048
Serwus Burghausen (1388 total points)
IRRO2280
Irena ROSENBERG
61 points
1.25m Freestyle00:17.06421
2.25m Breaststroke00:25.99518
3.50m Freestyle00:40.24612
4.50m Breaststroke00:57.54710
Tallinna Taliujumiskeskus (66 total points)
KABE2690
Kate BERMOND
55 points
1.200m Breaststroke03:17.40121
2.100m Breaststroke01:37.41318
3.100m Freestyle01:20.69610
4.200m Freestyle02:50.9876
Onn (181 total points)
REKA2470
Reeta KAITOSAARI
49 points
1.50m Breaststroke00:48.28321
2.25m Butterfly00:19.31518
3.100m Breaststroke01:53.08610
Loimaan Talviuimarit (629 total points)
NICO5680
Nic COURT
43 points
1.25m Breaststroke00:24.94227
2.50m Breaststroke00:58.3188
3.100m Breaststroke02:11.1078
Henley Open Water Swimming Club (351 total points)
MIPA0870
Michaela PASTORKOVA
39 points
1.25m Breaststroke00:26.23615
2.50m Breaststroke00:56.96612
3.100m Breaststroke02:15.1386
4.200m Breaststroke04:34.5576
Tučniaky Žilina (117 total points)
RAER6280
Radka EREMIASOVA
37 points
1.200m Freestyle02:38.14315
2.450m Freestyle07:06.34312
3.1000m Freestyle15:00.90310
Fides Brno (536 total points)
NOWI6800
Nora WILMI
24 points
1.25m Breaststroke00:25.48324
Salon Avantouimarit (28 total points)
MACA2260
Markéta CAPOVA
23 points
1.100m Breaststroke01:52.20512
2.200m Breaststroke04:11.0668
3.450m Freestyle10:44.9983
Fides Brno (536 total points)
VIJA2680
Victoria JACKSON
22 points
1.25m Breaststroke00:27.05712
2.25m Freestyle00:22.16810
Henley Open Water Swimming Club (351 total points)
HEKE4200
Helen KEENAN
21 points
1.50m Breaststroke01:07.5296
2.25m Breaststroke00:30.25106
3.25m Freestyle00:29.31106
4.100m Breaststroke02:38.62103
Henley Open Water Swimming Club (351 total points)
KAFL6660
Kate FLETCHER
20 points
1.25m Breaststroke00:27.5498
2.25m Freestyle00:23.2198
3.50m Freestyle00:53.36104
Swim With Sue (122 total points)
KLKO3200
Klaudia Maria KOCZOROWSKA
18 points
1.100m Freestyle01:21.2978
2.450m Freestyle08:37.7166
3.200m Freestyle02:58.0084
ROCL0690
Rowan CLARKE
18 points
1.25m Freestyle00:18.89712
2.50m Freestyle00:44.3296
South West Seals (277 total points)
EKNE6600
Ekaterina NEKRASOVA
10 points
1.1000m Freestyle21:31.5064
2.450m Freestyle09:34.6574
3.200m Freestyle03:31.86102
Moscow Winter Swimming Association (12 total points)
VIGR4200
Vinni GRONDAL
10 points
1.25m Breaststroke00:27.42810
Odinsvig (10 total points)
SACO3290
Sarah COATES
8 points
1.50m Freestyle00:44.0688
KAUP3660
Kate UPSHALL
6 points
1.50m Breaststroke01:09.02104
2.25m Breaststroke00:31.49132
Blyth And District All Seasons Swimmers badass (6 total points)
MISC3470
Mirjam SCHALL
6 points
1.1000m Freestyle19:37.8056
Team Memmert (6 total points)
VIUN2690
Vivian UNT
5 points
1.25m Freestyle00:38.54123
2.50m Freestyle01:26.14122
CAMA5470
Carol MARSTON
4 points
1.100m Breaststroke02:54.24112
2.50m Breaststroke01:18.00122
DAEL2670
Elena DANILOVA
4 points
1.25m Breaststroke00:30.75114
Nice Sport (43 total points)
ONRU0680
Onne RUDI
4 points
1.25m Freestyle00:31.54114
Tallinna Taliujumiskeskus (66 total points)
VAAR2200
Valérie ARCHAMBEAU
4 points
1.100m Breaststroke02:19.3194
Rctn (267 total points)
HAUL5670
Hanna UL MASIH
3 points
1.50m Breaststroke01:17.65113
2.25m Breaststroke00:34.63150
Meriuimarit (325 total points)
SUTU2460
Susanna TURTIAINEN
3 points
1.25m Breaststroke00:31.19123
Kuusijärven Jääkarhut (396 total points)
VIBE1260
Vicky BELLAMY
3 points
1.50m Freestyle00:54.33113
MISC0280
Michaela SCHNITZEROVÁ
1 points
1.50m Breaststroke01:20.87131
Košické Tulene (29 total points)
MOBE5480
Monika BEKECOVA SZOTAKOVA
1 points
1.25m Breaststroke00:33.46141
Ladove Labute (1 total points)
REKO6660
Renata KOKOSZKA
1 points
1.100m Breaststroke03:06.26121
2.50m Breaststroke01:22.35140
C
JAPE3420
Jade PERRY
171 points
1.25m Butterfly00:16.11130
2.25m Freestyle00:14.89227
3.50m Freestyle00:31.01224
4.100m Freestyle01:09.42124
5.25m Breaststroke00:20.37324
6.50m Breaststroke00:43.92321
7.200m Freestyle02:29.57121
8.450m Freestyle07:01.05118
Lomond Swimming Club (189 total points)
BIBO0860
Birgit BONAUER
153 points
1.25m Breaststroke00:20.26227
2.50m Breaststroke00:42.88224
3.25m Freestyle00:15.71324
4.100m Breaststroke01:32.65221
5.200m Breaststroke03:19.51121
6.100m Freestyle01:14.41318
7.200m Freestyle02:36.03218
8.50m Freestyle00:34.38515
9.450m Freestyle07:10.04312
10.1000m Freestyle15:51.60310
Serwus Burghausen (1388 total points)
KELA2850
Kellie LATIMER
135 points
1.25m Butterfly00:17.92324
2.25m Breaststroke00:21.66421
3.25m Freestyle00:16.09421
4.50m Breaststroke00:45.94418
5.100m Breaststroke01:38.26318
6.50m Freestyle00:34.27418
7.200m Breaststroke03:31.04315
8.100m Freestyle01:16.92610
BAHE2850
Bárbara HERNÁNDEZ
126 points
1.100m Freestyle01:12.73221
2.50m Freestyle00:33.61321
3.200m Breaststroke03:29.90218
4.25m Breaststroke00:22.57518
5.25m Butterfly00:18.45518
6.1000m Freestyle15:35.70115
7.100m Breaststroke01:42.01415
8.200m Freestyle02:36.80315
9.25m Freestyle00:16.54615
10.450m Freestyle07:04.66215
MALY0630
Maria LYUDVOVA
81 points
1.25m Breaststroke00:18.82130
2.50m Breaststroke00:40.68127
3.100m Breaststroke01:29.46124
MEPA4880
Merili PALU
75 points
1.25m Butterfly00:17.74227
2.25m Freestyle00:16.32518
3.50m Freestyle00:35.07612
4.200m Freestyle02:51.00510
5.100m Freestyle01:17.8478
Sk 100 (75 total points)
MOMY4600
Moona MYLLYAHO
57 points
1.25m Freestyle00:14.04130
2.50m Freestyle00:30.02127
Kampuksen Plaani (57 total points)
ANGO0250
Anita GOYOS
55 points
1.25m Butterfly00:18.01421
2.1000m Freestyle15:44.20212
3.100m Freestyle01:15.97512
4.450m Freestyle07:14.81410
Serpentine Swimming Club (274 total points)
ARGO0610
Arleen GONZALEZ
52 points
1.25m Butterfly00:19.30712
2.50m Freestyle00:37.17710
3.25m Freestyle00:16.64810
4.200m Freestyle02:56.0076
5.450m Freestyle08:10.9266
6.1000m Freestyle18:07.9064
7.100m Freestyle01:23.5194
Espana (52 total points)
MEME4870
Merilin METSALU
45 points
1.100m Breaststroke01:58.72512
2.50m Breaststroke00:52.55710
3.200m Breaststroke04:07.05510
4.25m Breaststroke00:24.54810
5.25m Butterfly00:24.90123
Tallinna Taliujumisekeskus (123 total points)
JEGR6670
36 points
1.25m Butterfly00:19.05615
2.200m Breaststroke03:38.49412
3.200m Freestyle03:01.3684
4.450m Freestyle08:11.7874
5.1000m Freestyle20:32.5091
Berliner Seehunde (46 total points)
ALOB3200
Alice OBYN
32 points
1.25m Breaststroke00:25.3198
2.50m Freestyle00:38.9488
3.25m Butterfly00:20.0998
4.25m Freestyle00:18.14114
5.100m Freestyle01:26.57103
6.200m Freestyle03:21.61111
Cool Huy (162 total points)
JUBA4260
Justine BAIVIER
30 points
1.50m Breaststroke00:51.86612
2.100m Breaststroke02:01.21610
3.200m Breaststroke04:08.8668
Rctn (267 total points)
NATO0470
27 points
1.1000m Freestyle17:56.7048
2.100m Breaststroke02:08.2578
3.200m Breaststroke04:59.9884
4.50m Freestyle00:41.99122
5.200m Freestyle03:18.93102
6.450m Freestyle08:49.2592
7.100m Freestyle01:33.31121
8.25m Freestyle00:19.07141
Korsor Svommeklub (28 total points)
NIMU4620
Nichola MURCH
27 points
1.100m Freestyle01:15.55415
2.200m Freestyle02:44.84412
Hampstead Heath Winter Swimming Club (52 total points)
LAST2690
Laura STANLEY
26 points
1.25m Freestyle00:16.58712
2.200m Freestyle02:54.4768
3.100m Freestyle01:19.6786
South West Seals (277 total points)
RADO5680
Rachel DOYLE
21 points
1.25m Butterfly00:19.69810
2.450m Freestyle08:07.5258
3.1000m Freestyle18:13.6073
Phoenix Swim Team (28 total points)
ANBI5870
Anja BINDER
15 points
1.50m Breaststroke00:50.17515
JUKO3880
Julie Pallesen KONDA
15 points
1.25m Breaststroke00:23.25615
ALGO1670
Alice GOODRIDGE
14 points
1.50m Freestyle00:40.3996
2.25m Butterfly00:23.98114
3.25m Freestyle00:18.69123
4.450m Freestyle09:16.88101
5.200m Freestyle03:25.82120
ANGI2400
Andrea GISIGER
12 points
1.25m Butterfly00:21.48106
2.50m Freestyle00:40.46104
3.100m Freestyle01:28.58112
4.25m Freestyle00:19.22150
HENY0440
Helle NYGAARD
12 points
1.50m Breaststroke01:18.26104
2.100m Breaststroke02:54.9994
3.200m Breaststroke06:12.15102
4.25m Breaststroke00:33.91132
Isbjornen (88 total points)
SADO0820
Sally DODGE
12 points
1.25m Breaststroke00:24.50712
2.50m Freestyle00:44.87140
South West Seals (277 total points)
SAPU1240
Sanna PUIKKONEN
12 points
1.50m Breaststroke01:03.6796
2.25m Breaststroke00:27.06106
Maskun Jääkarhut (20 total points)
MOSC0830
Monika SCHNEIDER
9 points
1.25m Freestyle00:17.71106
2.50m Freestyle00:40.60113
3.100m Freestyle01:33.32130
Dieeiswürfel (77 total points)
KRDY5270
Kristýna DYKOVÁ
8 points
1.200m Freestyle03:15.5593
2.450m Freestyle08:44.2583
3.1000m Freestyle18:19.4082
I. Pko Praha (479 total points)
MIKA0870
Mirka KANERVA
8 points
1.25m Freestyle00:17.1598
SAST3490
Sara Boysen STEIN
8 points
1.50m Breaststroke00:55.8288
BEHU5270
Bethan HUNTLEY
6 points
1.200m Breaststroke04:11.1976
Henley Open Water Swimming Club (351 total points)
CHHU0630
6 points
1.1000m Freestyle18:02.8056
Cercle Des Nageurs Du Florival Guebwiller (6 total points)
NIRA1250
Nina RAŽEN
6 points
1.100m Breaststroke02:15.2686
HEDA1220
Heidi Hajslund DAMGAARD
4 points
1.25m Breaststroke00:28.23114
ALAB5620
Alexandra ABRAHAMS
3 points
1.50m Breaststroke01:18.59113
Hampstead Heath Winter Swimming Club (52 total points)
MOPI0220
Moonika PILLI
3 points
1.25m Breaststroke00:33.28123
Viimsi Winter Swimming Club Icering (57 total points)
MOZY0830
Monika ZYRA
3 points
1.50m Breaststroke01:22.82122
2.25m Breaststroke00:35.43141
Sopocki Klub Morsow (126 total points)
NAAL4220
Nadezhda ALYMOVA
3 points
1.200m Breaststroke05:17.3393
IGJA3600
Iga JAGIELLO
2 points
1.25m Freestyle00:19.06132
Lodolamacze Biala Podlaska (74 total points)
DAFA5260
1 points
1.50m Freestyle00:42.80131
2.1000m Freestyle24:13.90100
3.450m Freestyle10:37.37110
SISI6640
Sirve SINIROHT
1 points
1.50m Breaststroke01:42.72131
Tallinna Taliujumiskekus (1 total points)
MAMA1850
Marjut MARTISKAINEN
0 points
1.25m Breaststroke00:37.71150
Turun Avantouimarit (134 total points)
B
ELMA4830
165 points
1.25m Butterfly00:15.09130
2.25m Breaststroke00:18.26227
3.25m Freestyle00:14.53227
4.50m Freestyle00:30.56224
5.50m Breaststroke00:39.65321
6.100m Breaststroke01:24.70318
7.100m Freestyle01:07.42318
8.200m Breaststroke03:04.34218
9.200m Freestyle02:37.4276
10.450m Freestyle07:37.3383
11.1000m Freestyle16:20.80100
ALFA3450
Alisa FATUM
162 points
1.25m Freestyle00:14.43130
2.50m Freestyle00:30.54127
3.25m Butterfly00:15.44227
4.100m Freestyle01:04.87124
5.200m Freestyle02:16.18121
6.450m Freestyle06:00.77118
7.1000m Freestyle13:09.00115
Ssv Leutzsch / Team Aqua Sphere (162 total points)
MAJO2290
Marion JOFFLE
147 points
1.25m Breaststroke00:17.58130
2.50m Breaststroke00:37.24127
3.25m Butterfly00:15.81324
4.100m Breaststroke01:21.69221
5.200m Breaststroke03:06.03315
6.25m Freestyle00:14.94615
7.450m Freestyle06:28.93215
8.1000m Freestyle14:25.60310
En Caen (157 total points)
ALBE4280
132 points
1.50m Breaststroke00:38.68224
2.100m Breaststroke01:20.94124
3.25m Breaststroke00:18.84324
4.200m Breaststroke02:53.71121
5.25m Freestyle00:14.77421
6.200m Freestyle02:22.46218
Poland (132 total points)
LOMA3460
97 points
1.25m Butterfly00:16.10421
2.50m Breaststroke00:40.80515
3.100m Breaststroke01:27.34415
4.50m Freestyle00:32.39612
5.100m Freestyle01:11.39512
6.25m Freestyle00:14.97712
7.200m Breaststroke03:16.17510
AILA4210
78 points
1.25m Freestyle00:14.91518
2.25m Breaststroke00:20.48615
3.25m Butterfly00:16.88615
4.50m Breaststroke00:43.98710
5.100m Freestyle01:12.6278
6.50m Freestyle00:32.4988
7.100m Breaststroke01:40.0794
8.200m Breaststroke03:33.7084
9.200m Freestyle02:48.5384
10.450m Freestyle07:38.5992
Vamos Argentina Tiburones Recargados (88 total points)
LANE2430
Laura NESBITT
66 points
1.25m Breaststroke00:20.03518
2.50m Breaststroke00:42.34612
3.100m Breaststroke01:34.66610
4.100m Freestyle01:12.32610
5.25m Freestyle00:15.26810
6.50m Freestyle00:32.5096
South West Seals (75 total points)
CASA4410
Caroline SAXON
60 points
1.100m Freestyle01:06.37221
2.25m Butterfly00:16.63518
3.200m Freestyle02:25.93315
4.1000m Freestyle14:49.3056
Birmingham Masters (60 total points)
HABA1260
54 points
1.50m Freestyle00:31.38515
2.100m Freestyle01:08.85415
3.1000m Freestyle13:42.00212
4.200m Freestyle02:26.86412
ALOC4280
Aleksandra OCKENSTRÖM
42 points
1.25m Breaststroke00:19.82421
2.25m Breaststroke00:19.82421
ALOR5280
Alexa Xenia ORTWEIN
42 points
1.25m Freestyle00:14.60324
2.50m Freestyle00:30.74418
Wassersportverein 1923 Offenbach E.v. (42 total points)
VIMO1430
Victoria MORI
36 points
1.450m Freestyle06:40.32312
2.200m Freestyle02:33.57510
3.1000m Freestyle14:28.9048
4.100m Freestyle01:12.8486
Pko- Keep Frozen E.V (36 total points)
MAOK1610
Magda OKURKOVA
35 points
1.100m Breaststroke01:30.14512
2.200m Breaststroke03:10.48412
3.450m Freestyle07:15.7658
4.1000m Freestyle16:08.8073
Fides Brno (536 total points)
ELCH0690
Elizaveta CHIZHOVA
32 points
1.25m Butterfly00:17.08712
2.25m Freestyle00:16.0898
3.50m Breaststroke00:46.89104
4.50m Freestyle00:34.24104
5.100m Freestyle01:21.12103
6.200m Freestyle03:06.51111
WILE6210
Wiktoria LEWANDOWSKA
30 points
1.50m Breaststroke00:44.0488
2.100m Breaststroke01:36.1278
3.200m Breaststroke03:20.1568
4.450m Freestyle07:20.0974
5.1000m Freestyle16:09.4082
Biankowski Team (94 total points)
AUBO6250
Auriane BOURGUIGNON
28 points
1.50m Breaststroke00:40.78418
2.50m Freestyle00:32.41710
PANO6860
22 points
1.450m Freestyle06:57.80410
2.200m Freestyle02:34.9768
3.1000m Freestyle15:11.6064
I. Pko Praha (479 total points)
NEMA2430
Nelli MÄÄTTÄNEN
21 points
1.50m Freestyle00:30.69321
Jääpäät (48 total points)
IAAR6280
Iara ARIAS
19 points
1.100m Breaststroke01:37.8986
2.50m Breaststroke00:44.3796
3.100m Freestyle01:17.0294
4.50m Freestyle00:34.41113
Argentina Winter Swimming Association (162 total points)
ELYR0640
Elisa YRJÖ-KOSKINEN
18 points
1.25m Breaststroke00:20.82712
2.25m Freestyle00:16.66106
3.50m Freestyle00:40.62140
Vanaja Openwater Swimclub (18 total points)
ZUPR2220
Zuzana PROCHÁZKOVÁ
17 points
1.25m Butterfly00:19.83810
2.200m Breaststroke03:40.4493
3.200m Freestyle02:54.6993
4.450m Freestyle08:00.63101
I. Pko Praha (479 total points)
MAKI1880
Marianne KILLSTRÖM
16 points
1.25m Breaststroke00:21.2898
2.25m Breaststroke00:21.2898
EETU4880
Eeva TUOHIMAA
15 points
1.25m Breaststroke00:20.91810
2.50m Breaststroke00:47.30113
3.100m Breaststroke01:58.09112
Loimaan Talviuimarit (629 total points)
JAPR5490
Jana PROCHÁZKOVÁ
15 points
1.200m Breaststroke03:23.4976
2.450m Freestyle07:19.1966
3.200m Freestyle03:00.21102
4.1000m Freestyle16:18.6091
Sohk (19 total points)
MOCO5810
Morgane COUMONT
11 points
1.25m Breaststroke00:24.26114
2.100m Breaststroke01:57.98103
3.25m Freestyle00:19.92123
4.50m Breaststroke00:53.12131
Rctn (267 total points)
DEWA2840
Deya WARD
8 points
1.25m Breaststroke00:23.42106
2.100m Breaststroke01:59.26121
3.100m Freestyle01:48.98121
South West Seal Pups (8 total points)
MAME2800
Marta MEDVEŠEK
6 points
1.25m Freestyle00:18.31114
2.50m Freestyle00:36.45122
Triatlon Klub Zagreb (26 total points)
FRBA1670
Franziska BÄUML
5 points
1.50m Breaststroke00:47.75122
2.100m Freestyle01:21.98112
3.50m Freestyle00:38.18131
Wasserwacht Weiherhammer (29 total points)
HEPU0440
Heidi PURSIHEIMO
3 points
1.25m Breaststroke00:25.78123
Maskun Jääkarhut (20 total points)
ELBA2450
Eloise BAKER-LUBAC
2 points
1.25m Breaststroke00:26.04132
South London Swimming Club (2 total points)
KABO1670
Karolina BOBRYK
2 points
1.200m Breaststroke04:24.29102
2.100m Freestyle01:52.31130
Sopocki Klub Morsów (126 total points)
SOBR5450
Sophie BROKE
1 points
1.25m Breaststroke00:26.30141
EMST5430
Emma Boysen STEIN
0 points
1.50m Breaststroke01:03.27140
JOOL4850
Jorunn OLAUSSEN
0 points
1.25m Breaststroke00:32.47150
Ishud Winter Swimming Team (429 total points)
REHA3800
Rebecca HARVEY
0 points
1.200m Freestyle03:37.46120
2.450m Freestyle10:05.85110
A2
MABO0420
Maria BONDARCHUK
165 points
1.25m Breaststroke00:19.64227
2.25m Freestyle00:15.34227
3.50m Freestyle00:32.13224
4.25m Butterfly00:16.75324
5.50m Breaststroke00:44.97321
6.100m Breaststroke01:32.68221
7.100m Freestyle01:10.94221
Tabasalu Triatloniklubi (179 total points)
JEIS0840
Jessi ISOMAA
135 points
1.25m Butterfly00:16.51130
2.25m Freestyle00:15.24130
3.50m Freestyle00:31.21127
4.100m Freestyle01:09.40124
5.50m Breaststroke00:43.61224
Loimaan Talviuimarit (629 total points)
TIPI5430
Tiffany PIERREJEAN
93 points
1.50m Breaststroke00:43.05127
2.25m Butterfly00:16.69227
3.100m Breaststroke01:29.90124
4.100m Freestyle01:16.13415
Montceau Olympic Natation (93 total points)
TEMA3430
Tereza MACHOLDOVA
84 points
1.50m Breaststroke00:49.44418
2.100m Breaststroke01:55.69318
3.50m Freestyle00:38.52418
4.25m Butterfly00:18.27518
5.100m Freestyle01:25.14512
Tj Tabor (84 total points)
VACH1640
Valeriia CHIZHOVA
82 points
1.25m Breaststroke00:24.52324
2.25m Freestyle00:17.34518
3.50m Breaststroke00:54.38515
4.50m Freestyle00:39.93515
5.100m Freestyle01:32.57610
Kosatka DV - Port VERA (952 total points)
ALTR4650
Alina TRIFONOVA
66 points
1.25m Breaststroke00:18.52130
2.25m Freestyle00:15.94421
3.25m Butterfly00:19.58615
Victoria (804 total points)
NIKO2210
Nikola KOPECKA
54 points
1.200m Freestyle03:09.65121
2.450m Freestyle08:28.99118
3.1000m Freestyle17:55.00115
I. Pko Praha (479 total points)
SOKA1630
45 points
1.25m Freestyle00:15.76324
2.25m Butterfly00:17.69421
St. Petersburg Winter Swimming Federation (428 total points)
LULA1220
Luisa LANG
39 points
1.50m Freestyle00:33.94321
2.100m Freestyle01:15.84318
Serwus Burghausen (1388 total points)
A1
NESA0860
Nea SALMELA
144 points
1.25m Breaststroke00:22.95130
2.25m Butterfly00:21.07130
3.25m Freestyle00:18.41130
4.50m Breaststroke00:50.03127
5.50m Freestyle00:39.18127
Loimaan Talviuimarit (629 total points)
JAIS5480
Jade ISOMAA
78 points
1.25m Breaststroke00:29.88227
2.25m Freestyle00:19.01227
3.50m Freestyle00:42.59224
Loimaan Talviuimarit (629 total points)
AILA3670
Aino LAMMINPÄÄ
24 points
1.25m Freestyle00:20.82324
Oulun Talviuimarit (89 total points)
ILSO6680
Ilona SOSEDKOVA
21 points
1.25m Freestyle00:28.21421
Males
J2
JAJO0100
Jan JOHANSEN
141 points
1.25m Breaststroke00:28.02130
2.25m Butterfly00:20.62130
3.25m Freestyle00:17.72130
4.50m Freestyle00:40.47127
5.50m Breaststroke01:04.06224
RIBU4380
Richard BUCHE
102 points
1.50m Breaststroke01:01.00127
2.25m Breaststroke00:31.73227
3.50m Freestyle01:06.34224
4.100m Breaststroke02:59.59124
Rctn (267 total points)
IVTA4770
Ivan TACER
48 points
1.25m Freestyle00:34.13227
2.25m Breaststroke00:38.14421
Riba (48 total points)
IOPL1150
Iosif PLAGOV
24 points
1.25m Breaststroke00:37.39324
J1
VASI6130
Vasiliy SIMONOV
117 points
1.25m Freestyle00:21.09130
2.50m Freestyle00:49.65127
3.100m Freestyle02:25.97221
4.50m Breaststroke01:14.10321
5.25m Breaststroke00:32.77518
RIPI0140
Risto PIEPPONEN
84 points
1.25m Breaststroke00:27.47130
2.50m Breaststroke00:59.43127
3.25m Freestyle00:26.07227
Turun Avantouimarit (134 total points)
BEHA3720
Bedrich HANUS
72 points
1.100m Breaststroke02:20.60124
2.50m Freestyle00:52.17224
3.100m Freestyle02:00.21124
Fides Brno (536 total points)
HAKA0350
Hans KALLERUP
66 points
1.50m Breaststroke01:09.93224
2.100m Breaststroke02:54.87221
3.25m Breaststroke00:31.16421
Hop I Fjorden (118 total points)
LEBE4110
Lech BEDNAREK
48 points
1.25m Breaststroke00:27.81324
2.25m Freestyle00:26.63324
Lech Mors (114 total points)
YUSA3710
Yuri SAPOZHNIKOV
36 points
1.50m Breaststroke01:31.81418
2.100m Breaststroke03:23.44318
Ulyanovskie Morzhi (47 total points)
RIBL5720
Risto BLOMBERG
27 points
1.25m Breaststroke00:27.48227
Kuusijärven Jääkarhut (396 total points)
ERSP6320
Ernst SPAETI
18 points
1.100m Freestyle04:55.71318
RADE0330
Raymond DEWEZ
15 points
1.25m Breaststroke00:47.78615
Royal Cercle Theux Natation (15 total points)
J
LELA0790
Lembit LAHT
171 points
1.25m Butterfly00:18.76130
2.50m Freestyle00:36.61127
3.100m Freestyle01:22.85124
4.25m Breaststroke00:22.40324
5.25m Freestyle00:17.48324
6.50m Breaststroke00:48.64321
7.200m Freestyle03:06.83121
U-Klubi (1417 total points)
MALA2390
Mark LAUTMAN
171 points
1.25m Breaststroke00:21.06227
2.25m Butterfly00:20.10227
3.25m Freestyle00:17.19227
4.50m Breaststroke00:47.32224
5.100m Breaststroke01:50.20124
6.50m Freestyle00:37.87321
7.200m Breaststroke04:05.69121
8.100m Freestyle01:30.04318
9.200m Freestyle03:42.07218
VITI0760
Viacheslav TIKHONOV
159 points
1.25m Freestyle00:16.62130
2.50m Freestyle00:36.69224
3.25m Butterfly00:22.40324
4.100m Breaststroke01:56.77221
5.100m Freestyle01:27.40221
6.25m Breaststroke00:23.85421
7.50m Breaststroke00:49.99418
Pregel (495 total points)
HEKU5560
Henri KUPRASHVILI
84 points
1.25m Butterfly00:26.80421
2.50m Freestyle00:52.01418
3.25m Freestyle00:23.62518
4.100m Freestyle01:52.54415
5.25m Breaststroke00:25.61712
Georgian Technical University (84 total points)
EDWI2390
Edward WITAS
66 points
1.100m Breaststroke02:04.10318
2.25m Breaststroke00:24.27518
3.50m Breaststroke00:54.94515
4.200m Breaststroke04:44.39315
Lech Mors (114 total points)
ANDE5390
André DETHIER
60 points
1.200m Breaststroke04:41.48218
2.100m Breaststroke02:06.12415
3.25m Breaststroke00:24.65615
4.50m Breaststroke00:55.51612
Cool Huy (162 total points)
AKLU1790
Aksel LUIGE
57 points
1.25m Breaststroke00:20.22130
2.50m Breaststroke00:43.41127
U-Klubi (1417 total points)
NIMO4370
Nils Harald MOE
40 points
1.25m Freestyle00:25.04615
2.50m Freestyle01:26.93515
3.50m Breaststroke01:05.4696
4.25m Breaststroke00:29.27114
Ishud Winter Swimming Team (429 total points)
JAST3570
Jacek STAROSCIAK
30 points
1.100m Breaststroke02:15.98512
2.50m Breaststroke00:58.57710
3.25m Breaststroke00:27.3498
Sopocki Klub Morsów (126 total points)
PELA5790
Pekka LATVA-PUKKILA
27 points
1.25m Freestyle00:20.43421
2.25m Breaststroke00:28.15106
Tuusulan Uimaseura (39 total points)
MAJU3760
Matti JULKUNEN
26 points
1.25m Breaststroke00:26.87810
2.50m Breaststroke00:58.9088
3.100m Breaststroke02:28.3478
Kuusijärven Jääkarhut (396 total points)
KAKE5190
Karl KELLER
22 points
1.200m Breaststroke04:59.42412
2.100m Breaststroke02:21.00610
S-A-W Vienna Ice Swimmers (22 total points)
PELO4590
Petri LOUHIVUORI
12 points
1.25m Freestyle00:26.57712
Tuusulan Uimaseura (39 total points)
JASO3360
Jaroslav SOPUCH
10 points
1.25m Freestyle00:32.16810
Slovenske Ladove Medvede Bratislava (10 total points)
JEWE3500
Jeremy WELLINGHAM
9 points
1.100m Breaststroke02:38.1286
2.50m Breaststroke01:12.34113
ANPE5760
Anatilii PEUGONEN
8 points
1.25m Freestyle00:37.0798
Fzpso (54 total points)
WOGR0180
Wojciech GRABOWSKI
7 points
1.50m Breaststroke01:10.99104
2.25m Breaststroke00:29.68123
Leba Mors Poland (7 total points)
BORO2100
Borut ROVŠNIK
2 points
1.25m Breaststroke00:30.43132
MATU6590
Matti TUOMI
1 points
1.25m Breaststroke00:31.22141
Kuusijärven Jääkarhut (396 total points)
TAPU1780
Tauno PUPUTTI
0 points
1.25m Breaststroke00:31.87150
Kallvikin Talviuimarit (59 total points)
I
ALKO4350
153 points
1.25m Breaststroke00:20.14227
2.25m Freestyle00:16.32227
3.50m Freestyle00:34.71224
4.50m Breaststroke00:44.02321
5.100m Breaststroke01:39.32318
6.200m Breaststroke03:48.58218
7.200m Freestyle03:00.17218
8.100m Freestyle01:18.44415
9.450m Freestyle09:30.63312
10.1000m Freestyle23:10.8048
ALZE5330
Aleksandr ZELENETSKIY
132 points
1.25m Freestyle00:16.86324
2.50m Freestyle00:36.57321
3.25m Breaststroke00:23.06421
4.25m Butterfly00:21.46518
5.450m Freestyle06:28.93118
6.50m Breaststroke00:50.33515
7.200m Breaststroke03:55.16315
8.200m Freestyle03:13.95315
9.1000m Freestyle20:13.60212
10.100m Breaststroke01:50.92512
11.100m Freestyle01:23.52512
Kosatka DV - Port VERA (952 total points)
VLGE6330
Vladimir GETMAN
123 points
1.25m Butterfly00:16.52130
2.50m Freestyle00:32.45127
3.50m Breaststroke00:42.34224
4.100m Breaststroke01:34.02221
5.100m Freestyle01:14.57221
ANWO5150
Andrew WOLF
102 points
1.25m Butterfly00:16.53227
2.100m Freestyle01:14.34124
3.200m Freestyle02:53.37121
4.1000m Freestyle17:38.40115
5.450m Freestyle08:03.39215
South West Seals (277 total points)
GABE4740
Gaëtan BEYSARD
102 points
1.25m Breaststroke00:18.63130
2.50m Breaststroke00:39.91127
3.100m Breaststroke01:27.43124
4.200m Breaststroke03:11.88121
Pays De Gex Natation (102 total points)
IGGA3150
75 points
1.25m Butterfly00:16.63324
2.50m Breaststroke00:49.56418
3.100m Freestyle01:17.11318
4.100m Breaststroke01:46.73415
Kosatka DV - Port VERA (952 total points)
TAMA1720
Tapio MAKKONEN
72 points
1.25m Breaststroke00:22.80324
2.25m Freestyle00:18.38421
3.25m Butterfly00:29.86615
4.50m Breaststroke00:53.38612
Kuusijärven Jääkarhut (396 total points)
ZBCH1550
Zbigniew CHOIŃSKI
69 points
1.25m Freestyle00:16.20130
2.25m Butterfly00:19.51421
3.50m Freestyle00:38.28418
Mieleński Klub Morsów eskimos (147 total points)
SEKO4720
Sergey KORYTOV
34 points
1.50m Breaststroke00:53.94710
2.50m Freestyle00:43.91710
3.100m Breaststroke02:04.9578
4.100m Freestyle01:48.9786
Fhp murmansk (34 total points)
IVMA4150
Ivan MAREK
30 points
1.200m Breaststroke04:13.54412
2.100m Breaststroke01:53.48610
3.450m Freestyle11:36.2158
Fides Brno (536 total points)
ARSK6510
Arne SKJELMOSE
29 points
1.25m Breaststroke00:24.83615
2.25m Freestyle00:23.57712
3.50m Breaststroke01:00.55122
Vinterbadernetvarket I Guldborgsund (29 total points)
THBA6730
Thomas Ingolf BAUMBACH
27 points
1.25m Freestyle00:20.70518
2.50m Freestyle00:48.3396
3.25m Breaststroke00:27.85123
Leipziger Pinguine (57 total points)
RELE1110
Reijo LEHTONEN
25 points
1.50m Freestyle00:39.41515
2.100m Freestyle01:33.25610
Kuusijärven Jääkarhut (396 total points)
WEMA2720
Werner MAUKS
24 points
1.25m Breaststroke00:24.44518
2.50m Breaststroke00:56.4596
Bernauer Eisheilige (30 total points)
MANO0140
Markku NOUSIAINEN
22 points
1.25m Butterfly00:38.51810
2.25m Freestyle00:23.7398
3.50m Freestyle00:55.37104
Kuusijärven Jääkarhut (396 total points)
IVLA2150
Ivan LANDA
20 points
1.1000m Freestyle22:05.50310
2.450m Freestyle10:21.28410
I. Pko Praha (479 total points)
PEMI6320
Peter MIČIC
20 points
1.50m Freestyle00:40.46612
2.100m Freestyle01:36.1578
Tučniaky Žilina (117 total points)
JAKO2540
Jarmo KORKEANIEMI
16 points
1.25m Freestyle00:22.97615
2.25m Breaststroke00:28.18141
Kuutti Finland (16 total points)
PEON5530
Peter ONDRÁŠ
16 points
1.50m Breaststroke00:54.0088
2.50m Freestyle00:46.9788
Tučniaky Žilina (117 total points)
JISH6120
Jim SHEERAN
13 points
1.25m Freestyle00:23.61810
2.50m Freestyle00:59.07113
South West Seals (277 total points)
JUSA2550
Jukka SAARI
12 points
1.25m Breaststroke00:25.87712
Meriuimarit (325 total points)
MIMA6130
Miikka MÄNTYNIEMI
12 points
1.25m Butterfly00:35.30712
Tampereen Talviuimarit (160 total points)
JOST1120
Jorgen STROM
10 points
1.25m Breaststroke00:26.21810
Tisvildeleje Vinterbadere (24 total points)
JAZI5730
Jacek ZIELIŃSKI
9 points
1.25m Breaststroke00:27.2998
2.50m Breaststroke01:02.07131
Mieleński Klub Morsów eskimos (147 total points)
PAWE1350
Patrick WECKX
7 points
1.100m Breaststroke02:33.8794
2.50m Breaststroke00:59.59113
Rctn (267 total points)
ALKI5520
Alexander KIRSCHNER
6 points
1.450m Freestyle13:22.3666
Delfínyzp (6 total points)
GUDE3350
Guy DE CAPRONA
6 points
1.25m Freestyle00:34.32114
2.50m Freestyle01:37.93122
JOLO5550
Jörg LOSENSKY
6 points
1.25m Breaststroke00:27.31106
MANO0720
Marián NOVOTNÝ
6 points
1.25m Freestyle00:27.70106
Kežmarskí Otužilci (6 total points)
STUL6540
Stanley ULIJASZEK
6 points
1.100m Breaststroke02:31.1686
2.50m Breaststroke01:04.00140
KLHO1330
Klaus HÖGLUND
4 points
1.25m Breaststroke00:27.57114
Salon Avantouimarit (28 total points)
STHU1110
Stefan HUMMEL
4 points
1.50m Breaststroke00:57.97104
Heiligendammer Seepferdchen (130 total points)
DEWE5150
Detlef WENDIG
3 points
1.100m Breaststroke02:46.90103
2.25m Breaststroke00:28.19150
Heiligendammer Seepferdchen (130 total points)
JORE1310
Jozef REPČÍK
2 points
1.100m Breaststroke02:49.41112
Tučniaky Žilina (117 total points)
VEWI1340
Veijo WIRTANEN
2 points
1.25m Breaststroke00:27.89132
Maskun Jääkarhut (20 total points)
JURI4740
Jürgen RICHTER
1 points
1.100m Breaststroke03:12.36121
Eckard Eckard (1 total points)
JAST1350
Jacob STEIN
0 points
1.100m Breaststroke03:25.68130
H
TOHA5170
Toomas HAGGI
174 points
1.25m Freestyle00:14.19130
2.50m Freestyle00:30.20127
3.25m Breaststroke00:17.90227
4.50m Breaststroke00:38.28224
5.100m Breaststroke01:25.35124
6.100m Freestyle01:07.96221
7.200m Breaststroke03:11.90121
U-Klubi (1417 total points)
IGLU3170
162 points
1.25m Breaststroke00:17.21130
2.50m Breaststroke00:37.88127
3.25m Butterfly00:15.66227
4.25m Freestyle00:14.36324
5.100m Breaststroke01:27.95221
6.50m Freestyle00:31.57418
7.100m Freestyle01:12.72415
Victoria (804 total points)
ANBU1380
Andis BUKONTS
117 points
1.25m Freestyle00:15.06421
2.50m Breaststroke00:45.81321
3.25m Breaststroke00:21.29518
4.50m Freestyle00:33.34515
5.200m Breaststroke03:48.62315
6.25m Butterfly00:18.33615
7.100m Breaststroke01:51.17512
8.100m Freestyle01:19.3978
9.200m Freestyle03:04.7468
10.450m Freestyle09:38.3866
Ozolnieku Roņi (139 total points)
ROFI4390
Rory FITZGERALD
102 points
1.50m Freestyle00:30.43224
2.100m Freestyle01:07.94124
3.200m Freestyle02:29.44121
4.450m Freestyle06:38.58118
5.1000m Freestyle15:01.00115
Winchester City Penguins (102 total points)
ARTI0300
Artur TIKKERBÄR
96 points
1.25m Butterfly00:14.95130
2.25m Freestyle00:14.31227
3.50m Freestyle00:30.59321
4.100m Freestyle01:09.14318
U-Klubi (1417 total points)
FRHE1560
Franz HERBST
81 points
1.25m Butterfly00:17.96518
2.25m Freestyle00:17.54615
3.200m Breaststroke03:58.49412
4.100m Breaststroke01:53.37610
5.450m Freestyle09:29.06410
6.50m Breaststroke00:52.7788
7.25m Breaststroke00:25.1198
8.200m Freestyle03:10.4976
9.50m Freestyle00:39.42113
10.100m Freestyle01:27.70112
Serwus Burghausen (1388 total points)
VATE6370
64 points
1.25m Butterfly00:17.55421
2.100m Breaststroke01:40.06318
3.200m Freestyle02:48.68315
4.1000m Freestyle18:11.60310
Priroda I Chelovek (255 total points)
SESI1590
Sergey SIDOROV
60 points
1.25m Freestyle00:16.10518
2.25m Breaststroke00:21.72615
3.25m Butterfly00:18.74712
4.50m Freestyle00:35.42710
5.100m Freestyle01:25.6894
6.200m Freestyle03:46.99111
RUKH3380
Rustem KHANGILDIN
57 points
1.200m Breaststroke03:42.00218
2.100m Breaststroke01:40.11415
3.100m Freestyle01:17.46512
4.200m Freestyle02:55.96412
PEGU0500
Per Christian GUNDERSEN
54 points
1.25m Breaststroke00:19.19324
2.25m Butterfly00:16.94324
3.100m Freestyle01:23.3686
Ishud Winter Swimming Team (429 total points)
NIHU2500
Nick HUNGERFORD
52 points
1.450m Freestyle09:15.10312
2.50m Freestyle00:33.98612
3.100m Freestyle01:19.30610
4.200m Freestyle03:03.75510
5.1000m Freestyle19:48.2048
Serpentine Swimming Club (274 total points)
BRBA2100
45 points
1.200m Freestyle02:41.65218
2.450m Freestyle07:05.96215
3.1000m Freestyle15:06.90212
Silver City Blues Masters Swim Club (45 total points)
ALTE0580
Aleksandr TERVINSKIY
39 points
1.25m Breaststroke00:20.26421
2.50m Breaststroke00:46.08418
Pregel (495 total points)
GECS3100
George CSELKO
33 points
1.50m Breaststroke00:46.74515
2.25m Butterfly00:22.59810
3.50m Freestyle00:37.1588
Serpentine Swimming Club (274 total points)
GETI3770
Georgi TINJAKOV
30 points
1.25m Breaststroke00:23.90712
2.50m Breaststroke00:51.26710
3.25m Freestyle00:19.5498
U-Klubi (1417 total points)
RASU6160
Radomir SUCHOPA
28 points
1.200m Breaststroke03:59.42510
2.450m Freestyle09:38.1458
3.1000m Freestyle22:11.6056
4.200m Freestyle03:21.4284
Fides Brno (536 total points)
ALBO3790
Aleksandr BOROVIKOV
24 points
1.25m Freestyle00:18.03712
2.25m Butterfly00:24.3498
3.50m Freestyle00:39.03104
4.100m Freestyle01:39.02130
SLME1360
Slavko MEZEK
24 points
1.50m Breaststroke00:51.22612
2.100m Breaststroke02:01.4686
3.200m Breaststroke04:37.7276
LOLE6780
Louis LECOCQ
16 points
1.100m Breaststroke01:58.9778
2.200m Breaststroke04:28.5368
Cool Huy (162 total points)
TIVI6360
Timo VIINAMÄKI
16 points
1.25m Breaststroke00:24.85810
2.50m Breaststroke00:55.6196
Oulun Talviuimarit Ry (16 total points)
FRSI5750
Frank SIBILAK
13 points
1.25m Freestyle00:20.15106
2.450m Freestyle13:34.1774
3.100m Breaststroke02:09.30112
4.50m Freestyle00:43.70131
Sv Grün -Weiss -Bernai (13 total points)
KRPE3160
Kristian Moeller PEDERSEN
13 points
1.25m Breaststroke00:25.86106
2.50m Breaststroke00:56.33104
3.100m Breaststroke02:06.91103
VOTO6780
Vojtech TONHAJZER
12 points
1.50m Freestyle00:37.9496
2.100m Freestyle01:27.40103
3.200m Freestyle03:32.5093
Pohronske Ladove Medvede plm (12 total points)
JOIT3570
Joost ITALIANER
10 points
1.100m Breaststroke02:04.5694
2.25m Breaststroke00:26.14114
3.50m Breaststroke00:57.92122
MASI3560
Martin SIDDALL
10 points
1.25m Freestyle00:18.66810
2.50m Freestyle00:45.50140
MISA0580
8 points
1.25m Butterfly00:30.97106
2.200m Breaststroke05:38.22102
Hampstead Heath Winter Swimming Club (52 total points)
PAPI3360
Pavel PINTA
7 points
1.200m Breaststroke05:12.0393
2.450m Freestyle13:50.0083
3.100m Breaststroke02:17.23121
4.50m Breaststroke00:59.43140
I. Pko Praha (479 total points)
EDHO3790
Eduard HORKAVÝ
5 points
1.25m Freestyle00:22.25123
2.25m Breaststroke00:26.58132
Košické Tulene (29 total points)
CLCO6180
Claude COUMONT
4 points
1.25m Breaststroke00:26.29123
2.50m Breaststroke00:58.28131
Rctn (267 total points)
PEVE2780
Peter VENTHAM
4 points
1.25m Freestyle00:21.89114
North Norfolk Crawlers (143 total points)
SOJA0190
Soren JAKOBSEN
4 points
1.200m Breaststroke05:06.9084
Tisvildeleje Vinterbadere (24 total points)
MILI2160
Michael LIPPMANN
3 points
1.50m Breaststroke00:57.13113
Heiligendammer Seepferdchen (130 total points)
VIZA0160
Vittorio ZANONI
3 points
1.200m Freestyle03:33.47102
2.100m Freestyle01:34.91121
IISA Italy (100 total points)
IALE5570
Ian LE FEUVRE
2 points
1.50m Freestyle00:42.85122
Guernsey Swimming Club (2 total points)
WOBE6390
Wojciech BEISTER
2 points
1.25m Freestyle00:22.74132
Sopocki Klub Morsów (126 total points)
JOKO5580
Jouni KOSKINEN
1 points
1.25m Breaststroke00:26.65141
Kuusijärven Jääkarhut (396 total points)
OMCI6390
Omar CISNEROS
1 points
1.25m Freestyle00:22.84141
2.200m Freestyle04:43.48120
Argentina Winter Swimming Association (162 total points)
MARO3590
Marc ROUILLER
0 points
1.25m Breaststroke00:28.09150
TICL6570
Tim CLOUTER
0 points
1.100m Breaststroke02:23.80130
South West Seals (277 total points)
G
OLCH2330
150 points
1.25m Freestyle00:14.43227
2.50m Freestyle00:31.20224
3.100m Freestyle01:10.20124
4.25m Breaststroke00:18.96324
5.200m Freestyle02:40.30218
6.25m Butterfly00:16.95518
7.50m Breaststroke00:41.40515
8.200m Breaststroke03:40.07315
9.100m Breaststroke01:32.80512
10.450m Freestyle08:09.9958
11.1000m Freestyle17:35.5056
Priroda I Chelovek (255 total points)
SEKO5130
138 points
1.25m Breaststroke00:17.06130
2.25m Freestyle00:13.38130
3.50m Breaststroke00:38.20127
4.50m Freestyle00:29.80127
5.25m Butterfly00:16.20324
Pregel (495 total points)
MATS4150
Martin TSCHEPE
100 points
1.50m Freestyle00:32.07321
2.25m Butterfly00:16.55421
3.100m Freestyle01:10.49318
4.25m Freestyle00:14.94518
5.450m Freestyle07:18.34312
6.1000m Freestyle15:52.60310
Sv Ludwigsburg (100 total points)
ALTE4130
Aleksei TEREŠTŠENKOV
94 points
1.200m Breaststroke03:22.36218
2.100m Breaststroke01:32.07415
3.200m Freestyle02:46.56315
4.50m Breaststroke00:41.81612
5.100m Freestyle01:14.79512
6.25m Freestyle00:15.30712
7.50m Freestyle00:33.03710
8.25m Butterfly00:20.02106
9.450m Freestyle08:16.1966
U-Klubi (1417 total points)
JUAN3150
Juris ANDŽĀNS
83 points
1.25m Breaststroke00:17.96227
2.50m Breaststroke00:39.32224
3.100m Breaststroke01:28.83318
4.25m Butterfly00:18.3298
5.25m Freestyle00:16.22114
6.50m Freestyle00:35.59122
Aizpute (83 total points)
STGO3730
Stephen GOULD
78 points
1.25m Breaststroke00:19.82615
2.25m Freestyle00:15.13615
3.50m Freestyle00:33.01612
4.200m Freestyle02:47.58412
5.100m Freestyle01:16.22610
6.1000m Freestyle16:49.3048
7.50m Breaststroke00:43.9696
Henley Open Water Swimming Club (351 total points)
ALRU0110
Aleksandr RUDAKOV
68 points
1.25m Butterfly00:16.08227
2.50m Freestyle00:32.24418
3.100m Freestyle01:14.22415
4.25m Freestyle00:15.3398
ROPE0320
Roman PETROV
66 points
1.100m Breaststroke01:27.27124
2.50m Breaststroke00:39.78321
3.200m Breaststroke03:12.99121
SENA4540
Sergey NAPREEV
63 points
1.25m Freestyle00:14.45324
2.25m Breaststroke00:19.18421
3.50m Breaststroke00:40.18418
BJGU1120
Bjorn Hilmar GUNDERSEN
56 points
1.25m Butterfly00:15.80130
2.25m Breaststroke00:19.63518
3.50m Breaststroke00:42.4088
Ishud Winter Swimming Team (429 total points)
DECO1540
Denis COLOMBE
54 points
1.200m Freestyle02:39.31121
2.450m Freestyle07:07.12118
3.1000m Freestyle15:11.30115
Triton Club Cavaillon (54 total points)
OLDO6150
Oleg DOKUCHAEV
50 points
1.100m Breaststroke01:39.33610
2.25m Butterfly00:18.13810
3.200m Freestyle03:02.5568
4.50m Freestyle00:34.6996
5.100m Freestyle01:19.5086
6.25m Freestyle00:16.09106
7.450m Freestyle09:37.6874
Kosatka DV - Port VERA (952 total points)
BJBR5730
Björn BROQVIST
46 points
1.25m Freestyle00:14.57421
2.50m Freestyle00:32.56515
3.25m Breaststroke00:20.41810
Kristinehamns Simsällskap (71 total points)
WADA0720
Walter D'ANGELO
36 points
1.100m Freestyle01:10.25221
2.25m Butterfly00:17.14615
IISA Italy (100 total points)
PARO3340
Paul ROBSON
28 points
1.25m Butterfly00:17.98712
2.50m Freestyle00:33.9488
3.100m Freestyle01:17.3078
North Norfolk Crawlers (143 total points)
JOST2350
Johan STAHL
25 points
1.25m Breaststroke00:20.11712
2.25m Freestyle00:15.31810
3.50m Freestyle00:35.56113
Kristinehamns Simsällskap (71 total points)
GIBO4700
Gianfranco BOCCIA
24 points
1.450m Freestyle07:08.27215
2.200m Freestyle03:30.2876
3.1000m Freestyle23:10.4073
IISA Italy (100 total points)
GRLO3530
Grigoriy LOPIN
21 points
1.100m Breaststroke01:27.98221
Pregel (495 total points)
JANO0130
James NORTON
21 points
1.200m Freestyle02:51.23510
2.450m Freestyle07:54.95410
3.50m Freestyle00:35.99131
Serpentine Swimming Club (274 total points)
MADE5720
Matthias DEBLITZ
21 points
1.200m Breaststroke04:25.2368
2.25m Breaststroke00:22.65106
3.50m Breaststroke00:50.60113
4.100m Breaststroke01:58.38103
5.25m Freestyle00:20.07141
IVRI2540
Ivor RIZMAN
20 points
1.100m Breaststroke01:43.7678
2.25m Breaststroke00:21.4998
3.100m Freestyle01:26.2594
4.50m Freestyle00:36.62140
Tučniaky Źilina (117 total points)
MAJO0150
Matthew JOHNSTON
18 points
1.200m Breaststroke04:14.96510
2.50m Breaststroke00:49.00104
3.100m Breaststroke01:54.6494
PEMI2710
Petr MIHOLA
18 points
1.200m Breaststroke04:09.31412
2.100m Breaststroke01:48.9286
Fides Brno (536 total points)
RIHI2320
Richard HIRMER
16 points
1.1000m Freestyle15:12.10212
2.200m Freestyle04:00.9693
3.100m Freestyle01:47.13121
Wasserwacht Weiherhammer (29 total points)
MABR2120
Matthew BRYAN
14 points
1.25m Breaststroke00:23.79114
2.25m Butterfly00:21.55114
3.100m Freestyle01:41.71103
4.25m Freestyle00:17.09123
VIPA6110
Viktor PALAGNYUK
10 points
1.50m Breaststroke00:42.38710
Detskoselsky (10 total points)
ENFA0540
Enzo FAVOINO
7 points
1.200m Freestyle03:54.4784
2.1000m Freestyle23:55.0082
3.450m Freestyle10:37.28101
IISA Italy (100 total points)
HEMA1320
Henrik MADSEN
7 points
1.200m Breaststroke05:27.8076
2.100m Breaststroke02:27.90121
WIBO0540
William BONNET
7 points
1.1000m Freestyle21:38.6064
2.25m Butterfly00:21.89123
Nautic Club Nimois (7 total points)
DAPE0710
David PENDLETON
6 points
1.50m Freestyle00:35.51104
2.50m Breaststroke00:52.69122
Torbay Shoal (6 total points)
IVLA1320
Ivan LALAK
3 points
1.450m Freestyle09:54.6483
I. Pko Praha (479 total points)
JOTU5310
Jouni TUOMINEN
3 points
1.25m Breaststroke00:24.39123
Tampereen Talviuimarit (160 total points)
ANZI0150
Andras ZIMANYI
2 points
1.200m Freestyle04:06.55102
DMKA0540
Dmitriy KARMELITSKIY
2 points
1.100m Freestyle01:46.10112
St. Petersburg Winter Swimming Federation (428 total points)
GOZE6320
Gordan ZELENIKA
2 points
1.450m Freestyle10:23.0092
Triatlon Klub Zagreb (26 total points)
PEHO0110
Peter HOEGDAL
2 points
1.1000m Freestyle26:40.9091
2.200m Freestyle04:07.90111
3.450m Freestyle11:22.05110
Svanemoellen Vinterbadeklub (24 total points)
STGO5700
Stanislaw GOJLIK
2 points
1.25m Freestyle00:19.97132
Morsy Elblag (34 total points)
YVNE1550
Yves NEALE
2 points
1.25m Butterfly00:24.77132
Rctn (267 total points)
PEBO5530
Peter BOBKO
1 points
1.50m Breaststroke00:52.95131
Košicke Tulene (29 total points)
PEPA3340
Pekka PASANEN
1 points
1.25m Breaststroke00:25.58141
Saarroniemen Saukot (108 total points)
EMPE0520
Emmanuel PETIT
0 points
1.25m Breaststroke00:26.40150
Rctn Theux (0 total points)
JAPO1540
Ján POLÁK
0 points
1.200m Freestyle05:17.43120
Trenčín-Trenčianske Tulene (0 total points)
PEHI6140
0 points
1.100m Breaststroke02:32.70130
2.100m Freestyle01:51.26130
Devon And Cornwall Wild Swimmers (0 total points)
TAPO5340
Tapani POIKKIJOKI
0 points
1.25m Freestyle00:20.65150
Kuutti Finland (16 total points)
F
CHWA2760
Christof WANDRATSCH
174 points
1.25m Butterfly00:13.90130
2.50m Freestyle00:28.74127
3.25m Freestyle00:13.51227
4.100m Breaststroke01:18.25124
5.100m Freestyle01:02.85124
6.50m Breaststroke00:36.89321
7.200m Breaststroke02:51.54121
8.200m Freestyle02:15.17121
9.25m Breaststroke00:17.70421
10.450m Freestyle06:09.53118
11.1000m Freestyle13:07.40115
Keepfrozen! E.V. Team Aqua Sphere (394 total points)
GECU4770
Gerrit CURCIO
165 points
1.25m Breaststroke00:16.22227
2.50m Breaststroke00:36.00127
3.25m Breaststroke00:16.22227
4.50m Breaststroke00:36.00127
5.25m Freestyle00:13.81421
6.25m Freestyle00:13.81421
7.50m Freestyle00:30.16515
8.50m Freestyle00:30.16515
DMRU6580
136 points
1.25m Breaststroke00:16.81324
2.25m Freestyle00:13.80324
3.50m Freestyle00:29.96321
4.100m Breaststroke01:20.50221
5.50m Breaststroke00:36.97418
6.200m Breaststroke02:59.58218
7.100m Freestyle01:11.37610
Kosatka DV - Port VERA (952 total points)
MIPO3560
Mika PÖYHÖLÄ
123 points
1.25m Breaststroke00:16.06130
2.50m Breaststroke00:36.15224
3.25m Butterfly00:15.48421
4.100m Breaststroke01:23.05318
5.25m Freestyle00:14.15518
6.50m Freestyle00:30.63612
MAGU3780
Markus GUENTHNER
99 points
1.25m Freestyle00:13.21130
2.25m Butterfly00:14.52227
3.50m Freestyle00:28.99224
4.100m Freestyle01:07.13318
Serwus Burghausen (1388 total points)
MARO2380
Marek ROTHER
84 points
1.100m Freestyle01:03.45221
2.50m Freestyle00:29.97418
3.200m Freestyle02:20.11218
4.450m Freestyle06:24.05215
5.1000m Freestyle13:19.60212
Wks Śląsk Wrocław (84 total points)
DASH2300
76 points
1.25m Butterfly00:15.56518
2.100m Breaststroke01:31.85512
3.25m Breaststroke00:19.28712
4.25m Freestyle00:14.91712
5.50m Breaststroke00:41.45710
6.100m Freestyle01:13.3086
7.50m Freestyle00:31.9096
Eastern Wolf Klub (76 total points)
MIJE6750
Michael JESCHKE
61 points
1.25m Butterfly00:14.74324
2.25m Freestyle00:14.34615
3.100m Freestyle01:09.69512
4.50m Freestyle00:30.95710
Tsv Lindau (61 total points)
MAKU1590
Martin KUCHENMEISTER
55 points
1.25m Butterfly00:16.32615
2.200m Freestyle02:42.88510
3.100m Breaststroke01:34.9078
4.100m Freestyle01:12.4178
5.50m Breaststroke00:43.2096
6.450m Freestyle07:54.2466
7.1000m Freestyle16:55.5082
Serwus Burghausen (1388 total points)
ALBE6600
Alexandre BERMOND
53 points
1.100m Freestyle01:08.93415
2.200m Freestyle02:34.18412
3.25m Butterfly00:17.13712
4.50m Freestyle00:31.0788
5.1000m Freestyle14:35.3056
Onn (181 total points)
DZTR2180
Dzmitry TRUSEVICH
52 points
1.25m Breaststroke00:18.35518
2.50m Breaststroke00:39.09515
3.100m Breaststroke01:26.35415
4.100m Freestyle01:15.1894
Marjy Stalicy (52 total points)
KAEN0190
Karl-Henrik ENGARDT
49 points
1.25m Breaststroke00:19.01615
2.50m Breaststroke00:40.52612
3.200m Breaststroke03:25.72412
4.25m Freestyle00:15.26810
STRU0770
Stefan RUNGE
49 points
1.200m Freestyle02:32.71315
2.450m Freestyle06:44.41312
3.25m Butterfly00:17.19810
4.1000m Freestyle14:16.9048
5.50m Freestyle00:32.80104
Amtv Hamburg (49 total points)
ALFU6160
44 points
1.200m Breaststroke03:25.71315
2.100m Breaststroke01:34.59610
3.25m Breaststroke00:20.4298
4.50m Breaststroke00:43.22104
5.25m Butterfly00:19.97114
6.25m Freestyle00:17.37132
7.200m Freestyle03:18.70111
Vikings De Rouen (44 total points)
ALJA6190
41 points
1.25m Breaststroke00:19.47810
2.50m Breaststroke00:41.4788
3.200m Breaststroke03:34.6768
4.100m Breaststroke01:34.9386
5.25m Freestyle00:16.67106
6.25m Butterfly00:21.61123
7.50m Freestyle00:36.15140
8.200m Freestyle03:35.87120
Jelgavas Roni Winter Swimming Club (173 total points)
DASI6770
Dario Oscar SILVA
33 points
1.25m Butterfly00:19.4698
2.25m Freestyle00:16.3898
3.100m Breaststroke01:41.8494
4.25m Breaststroke00:20.79114
5.450m Freestyle08:18.5874
6.100m Freestyle01:22.47103
7.200m Freestyle03:09.82102
8.50m Breaststroke00:45.39131
9.1000m Freestyle19:14.3091
10.50m Freestyle00:36.10131
Argentina Winter Swimming Association (162 total points)
GRMO1590
21 points
1.200m Breaststroke03:33.30510
2.200m Freestyle02:45.7868
3.1000m Freestyle16:15.8073
Aquasfera Masters Olsztyn (21 total points)
COHI0500
Colin HILL
20 points
1.1000m Freestyle14:00.90310
2.450m Freestyle06:47.74410
Ullswater Swim Place (20 total points)
JAVA5300
Jakub VALNICEK
18 points
1.450m Freestyle07:37.2958
2.200m Freestyle02:45.8476
3.1000m Freestyle16:15.1064
I. Pko Praha (479 total points)
ROKA1580
16 points
1.25m Breaststroke00:20.56106
2.25m Freestyle00:17.10123
3.50m Breaststroke00:45.18122
4.100m Breaststroke01:45.68112
5.25m Butterfly00:22.01132
6.200m Breaststroke04:08.36111
St. Petersburg Winter Swimming Federation (428 total points)
JEVA6190
Jean Pierre VANDERYDT
12 points
1.25m Freestyle00:16.96114
2.100m Breaststroke01:42.36103
3.25m Breaststroke00:20.91123
4.200m Breaststroke03:59.92102
5.50m Breaststroke00:46.18140
JETR2580
Jens TROMMER
10 points
1.200m Breaststroke03:39.3476
2.200m Freestyle03:08.4793
3.450m Freestyle09:59.32101
Berliner Seehunde (46 total points)
MABE1170
Marc BERTRAND
6 points
1.25m Butterfly00:19.89106
Cool Huy (162 total points)
BJGA0170
Bjørn Morten GALÅEN
5 points
1.200m Breaststroke03:57.7984
2.25m Butterfly00:29.20141
Ishud Winter Swimming Team (429 total points)
PHWA1500
Philip WARREN
5 points
1.50m Breaststroke00:44.68113
2.25m Breaststroke00:21.25132
3.100m Breaststroke01:51.51130
Henley Open Water Swimming Club (351 total points)
GAST4590
Gabriel STROMP
4 points
1.50m Freestyle00:34.23113
2.100m Freestyle01:26.39121
Košicke Tulene (29 total points)
JAIV2590
Jascha IVERSEN
4 points
1.100m Freestyle01:25.90112
2.50m Freestyle00:35.75122
Rorvig Helarsbadere (4 total points)
MAOB5580
Matjaz OBSTETAR
4 points
1.200m Freestyle03:06.9384
3k Sport (4 total points)
ROSU4780
Robert ŠUPA
3 points
1.450m Freestyle08:27.0983
Fides Brno (536 total points)
SEVL0790
Sergey VLASOV
3 points
1.200m Breaststroke03:57.9793
2.450m Freestyle10:07.28110
Morzhi Miassa (3 total points)
FIJI1100
Filip JICHA
2 points
1.450m Freestyle09:36.6092
I. Pko Praha (479 total points)
LURA2560
Luffe RASMUSSEN
1 points
1.25m Breaststroke00:22.89141
Roskilde Iceswimmer Team-Risf (16 total points)
RUEN5590
Rüdiger ENGEL
1 points
1.100m Breaststroke01:46.38121
WAPH6360
Warren PHELOPS
1 points
1.25m Freestyle00:17.58141
Hampstead Heath Winter Swimming Club (52 total points)
ALFL0790
Alexandre FLEURY
0 points
1.1000m Freestyle20:42.90100
Aqualove (0 total points)
ANPE1390
Anders Klostergaard PETERSEN
0 points
1.200m Breaststroke04:22.43120
DEDR3580
Dennis DREJER
0 points
1.100m Freestyle01:27.23130
FLGR3190
Flemming Max GREVE-MADSEN
0 points
1.25m Breaststroke00:23.99150
Hop I Fjorden (118 total points)
THKO6760
Thomas W. KOFLER
0 points
1.25m Freestyle00:18.67150
IISA Italy (100 total points)
E
HEKA1540
Henri KAARMA
168 points
1.25m Butterfly00:13.64130
2.25m Freestyle00:12.95130
3.50m Freestyle00:27.34127
4.100m Freestyle00:59.66124
5.200m Freestyle02:14.67121
6.450m Freestyle06:47.18118
7.200m Breaststroke02:51.16218
8.1000m Freestyle18:08.0064
BRNO3140
Bruno NOPPONEN
165 points
1.25m Breaststroke00:16.72227
2.50m Breaststroke00:35.02224
3.100m Breaststroke01:16.79124
4.50m Freestyle00:28.10224
5.25m Freestyle00:13.27324
6.100m Freestyle01:02.22221
7.200m Breaststroke02:49.91121
8.200m Freestyle02:21.17218
Viimsi Veeklubi (429 total points)
LAMA1150
120 points
1.100m Breaststroke01:25.28221
2.25m Breaststroke00:17.75421
3.25m Butterfly00:15.16421
4.50m Breaststroke00:38.09515
5.200m Breaststroke03:09.56315
6.50m Freestyle00:29.76515
7.1000m Freestyle16:17.90212
8.450m Freestyle07:17.13312
Rc Abschnitt Mitte München (132 total points)
JOAR6540
Joel ARMEI
111 points
1.25m Breaststroke00:15.82130
2.50m Breaststroke00:34.17127
3.25m Butterfly00:13.67227
4.25m Freestyle00:13.18227
MAME4340
Martin MEČIAR
88 points
1.100m Breaststroke01:25.37318
2.50m Freestyle00:29.59418
3.100m Freestyle01:07.65318
4.25m Butterfly00:15.46518
5.200m Breaststroke03:11.82412
6.450m Freestyle07:27.6674
Stu Trnava (177 total points)
MACL0310
Mark CLAXTON
72 points
1.25m Butterfly00:15.15324
2.50m Breaststroke00:37.14321
3.100m Freestyle01:09.80415
4.50m Freestyle00:30.09612
North Norfolk Crawlers (143 total points)
PIBI5150
64 points
1.200m Freestyle02:41.21412
2.25m Butterfly00:16.86712
3.450m Freestyle07:23.78410
4.1000m Freestyle16:25.30310
5.100m Breaststroke01:34.20610
6.200m Breaststroke03:20.37510
Biankowski Team (94 total points)
DEBE1130
Denis BENČIČ
62 points
1.25m Breaststroke00:16.92324
2.50m Breaststroke00:37.80418
3.100m Breaststroke01:27.19415
4.1000m Freestyle18:59.7073
5.450m Freestyle08:00.9992
ANZA0130
Andrey ZAMYSLOV
56 points
1.25m Breaststroke00:18.69518
2.25m Butterfly00:16.19615
3.100m Freestyle01:10.26512
4.200m Freestyle02:46.67510
5.1000m Freestyle21:33.8091
JETE5740
Jesper TESLAK-LARSEN
56 points
1.50m Breaststroke00:38.10612
2.100m Breaststroke01:29.45512
3.25m Freestyle00:15.44810
4.100m Freestyle01:16.6078
5.200m Breaststroke03:24.9968
6.200m Freestyle02:53.1984
7.50m Freestyle00:33.42122
8.450m Freestyle09:37.62101
The Sport Society (70 total points)
HALU3120
Harri LUMME
48 points
1.25m Breaststroke00:18.89615
2.25m Freestyle00:14.39615
3.50m Breaststroke00:43.07710
4.50m Freestyle00:32.1488
Loimaan Talviuimarit (629 total points)
ALAN5340
Andrew ALLUM
45 points
1.1000m Freestyle14:49.60115
2.450m Freestyle06:56.00215
3.200m Freestyle02:32.80315
Henley Open Water Swimming Club (351 total points)
KOGO0110
Konstantin GOLDBERG
42 points
1.50m Freestyle00:28.72321
2.25m Freestyle00:13.38421
U-Klubi (1417 total points)
MASV6540
Marek SVEJDA
35 points
1.25m Breaststroke00:21.04810
2.100m Breaststroke01:38.4578
3.25m Freestyle00:15.4898
4.200m Breaststroke03:44.2284
5.50m Breaststroke00:46.13113
6.100m Freestyle01:23.71112
7.450m Freestyle09:47.15110
8.200m Freestyle03:18.29120
9.50m Freestyle00:35.34140
I. Pko Praha (479 total points)
MISO0330
Mikael SÖDERSTRÖM
31 points
1.25m Breaststroke00:20.90712
2.50m Breaststroke00:45.3296
3.25m Freestyle00:15.89106
4.100m Freestyle01:18.7694
5.200m Freestyle03:03.37102
6.50m Freestyle00:35.08131
CAGU3530
Calon GUILLAUME
28 points
1.25m Freestyle00:14.26518
2.50m Freestyle00:32.05710
Bsc (28 total points)
MARA4740
Marko RAFAJ
26 points
1.100m Freestyle01:12.46610
2.450m Freestyle07:27.5358
3.50m Freestyle00:32.2396
4.25m Breaststroke00:22.03132
Kdp Triton (26 total points)
NILU5520
Nils LUNDMARK
22 points
1.25m Freestyle00:15.30712
2.100m Freestyle01:17.1586
3.50m Freestyle00:33.22104
4.100m Breaststroke01:48.14130
JOKA5150
21 points
1.50m Breaststroke00:45.1488
2.100m Breaststroke01:40.6986
3.25m Breaststroke00:21.32114
4.200m Breaststroke03:46.0193
Pokale Für Alle (21 total points)
DEPE4530
Dezider PÉK
20 points
1.1000m Freestyle16:29.2048
2.450m Freestyle07:27.6366
3.200m Freestyle02:52.3176
Sportfanatic (67 total points)
MIHU4340
17 points
1.200m Freestyle02:51.5568
2.1000m Freestyle16:33.5056
3.450m Freestyle07:39.4583
I. Pko Praha (479 total points)
KRVI0110
Kristian VILSTRUP
13 points
1.200m Breaststroke03:39.1476
2.25m Freestyle00:16.27123
3.100m Breaststroke01:44.93112
4.100m Freestyle01:28.39121
5.200m Freestyle03:06.07111
The Sport Society (70 total points)
PASP4510
Pavel SPAČEK
13 points
1.25m Butterfly00:23.84810
2.25m Breaststroke00:21.49123
3.50m Breaststroke00:48.33140
4.200m Breaststroke03:58.74120
RAPA1540
Rado PAEGELOW
11 points
1.25m Breaststroke00:21.1298
2.50m Breaststroke00:46.86122
3.100m Breaststroke01:46.43121
VLSE0320
Vladimir SEMYANNIKOV
9 points
1.50m Freestyle00:33.39113
2.100m Freestyle01:18.98103
3.200m Freestyle02:55.8093
Nice Sport (43 total points)
VAIA4130
Vasili IASTREBOV
8 points
1.25m Butterfly00:26.5598
Fzpso (54 total points)
SEMI1710
Sergey MIRONOV
7 points
1.50m Breaststroke00:45.36104
2.100m Breaststroke01:42.47103
3.25m Freestyle00:18.68150
St. Petersburg Winter Swimming Federation (428 total points)
HERO1310
Henrik ROED
6 points
1.25m Butterfly00:27.64106
Vinterbader Greve Havbad (6 total points)
JAKL2510
Jani KLEMENČIČ
6 points
1.25m Freestyle00:15.89106
ROZA4700
Robert Peter ZAJC
6 points
1.25m Breaststroke00:21.22106
Brezmejni (6 total points)
SESH2540
Sergei SHTANKO
5 points
1.100m Breaststroke01:40.9294
2.200m Breaststroke03:49.57111
MASU1110
Martin ŠUGÁR
4 points
1.25m Butterfly00:34.76114
2.1000m Freestyle25:26.70100
Lmb (4 total points)
THGO4520
Thomas GOSE
4 points
1.100m Breaststroke02:05.48112
2.25m Breaststroke00:24.51132
3.50m Breaststroke00:53.25140
Brandenburger Eisbären (45 total points)
ALST4520
2 points
1.1000m Freestyle20:31.8082
MADA3540
2 points
1.25m Freestyle00:16.92132
Team Selkie (2 total points)
MANE3340
2 points
1.50m Breaststroke00:48.25131
2.25m Breaststroke00:22.17141
MIMA1120
Michael MARX
2 points
1.200m Breaststroke03:49.50102
Merchweiler Seelöwen (19 total points)
HAVI0520
Hannes VIHERPUU
1 points
1.25m Freestyle00:18.65141
2.100m Freestyle01:32.78130
Tallinna Taliujumiskeskus (66 total points)
PEBA0550
Peter BARTA
0 points
1.25m Breaststroke00:23.02150
Ladove Medvede Spod Zobora (0 total points)
D
ANGR6580
Andrey GRAULE
162 points
1.25m Breaststroke00:15.19130
2.25m Butterfly00:13.28130
3.25m Freestyle00:12.92130
4.50m Breaststroke00:32.68127
5.100m Breaststroke01:12.33124
6.200m Breaststroke02:41.82121
St. Petersburg Winter Swimming Federation (428 total points)
VIBU5500
Vitaliy BURLITSKIY
109 points
1.100m Freestyle01:05.13221
2.100m Breaststroke01:24.54318
3.25m Freestyle00:13.74518
4.50m Freestyle00:29.79515
5.200m Breaststroke02:57.21315
6.25m Butterfly00:14.62712
7.200m Freestyle02:21.73510
8.450m Freestyle07:03.1483
9.1000m Freestyle16:45.7091
MISH3300
Mikhail SHAROV
99 points
1.25m Breaststroke00:16.16227
2.25m Freestyle00:13.22227
3.50m Breaststroke00:35.03224
4.25m Butterfly00:14.20421
Walruses Kupchino St. Petersburg (99 total points)
ILLA4370
Ilya LARIONOV
96 points
1.50m Freestyle00:26.91127
2.100m Freestyle01:01.30124
3.25m Butterfly00:13.40324
4.25m Breaststroke00:17.02421
Megapolus (96 total points)
DAPE2180
Dan PEDERSEN
90 points
1.25m Breaststroke00:16.78324
2.50m Breaststroke00:37.77321
3.100m Breaststroke01:24.47221
4.200m Breaststroke02:56.34218
5.25m Butterfly00:16.04106
GRFA5300
79 points
1.25m Breaststroke00:18.22518
2.50m Breaststroke00:40.36515
3.25m Freestyle00:13.91712
4.50m Freestyle00:29.85612
5.100m Breaststroke01:30.59610
6.100m Freestyle01:11.1578
7.25m Butterfly00:16.17114
Victoria (804 total points)
WIGR1170
Wilhelm GROMISZ
75 points
1.25m Butterfly00:13.28130
2.50m Freestyle00:27.82224
3.25m Freestyle00:13.50421
MAIS6370
Marko ISOMAA
64 points
1.25m Freestyle00:13.46324
2.50m Freestyle00:29.22418
3.100m Freestyle01:09.20512
4.25m Butterfly00:15.06810
Loimaan Talviuimarit (629 total points)
REGO3560
63 points
1.50m Freestyle00:28.16321
2.25m Butterfly00:14.38518
3.200m Freestyle02:21.12412
4.450m Freestyle06:50.1266
5.1000m Freestyle15:26.9056
Woerthersee Swim Austria (63 total points)
EUZO0750
55 points
1.50m Breaststroke00:40.20418
2.100m Breaststroke01:29.36415
3.200m Breaststroke03:10.07412
4.100m Freestyle01:11.6186
5.200m Freestyle02:39.7384
Kosatka DV - Port VERA (952 total points)
ROVI2160
54 points
1.200m Freestyle02:10.65121
2.450m Freestyle05:55.86118
3.1000m Freestyle12:38.40115
AIRO1170
Aivar ROSENBERG
45 points
1.100m Freestyle01:08.82415
2.25m Butterfly00:14.51615
3.50m Freestyle00:29.85612
4.200m Freestyle02:42.9693
Talllinna Taliujumiskeskus (45 total points)
VIPO0380
Vit POLANSKY
43 points
1.200m Freestyle02:20.32218
2.450m Freestyle06:12.30215
3.1000m Freestyle13:47.40310
I. Pko Praha (479 total points)
JIPO0380
Jiri POLANSKY
42 points
1.200m Freestyle02:20.32218
2.450m Freestyle06:15.43312
3.1000m Freestyle13:42.90212
I. Pko Praha (479 total points)
MALO3160
Mauricio LOPEZ
41 points
1.25m Breaststroke00:20.73712
2.50m Breaststroke00:43.6488
3.200m Breaststroke03:36.6876
4.25m Freestyle00:15.28106
5.50m Freestyle00:32.40104
6.100m Breaststroke01:38.36103
7.100m Freestyle01:15.17112
8.450m Freestyle07:27.47110
9.1000m Freestyle17:24.70100
Argentina Winter Swimming Association (162 total points)
RINY0560
Richard NYÁRY
29 points
1.50m Breaststroke00:43.24710
2.200m Breaststroke03:27.0068
3.100m Breaststroke01:35.1386
4.1000m Freestyle15:28.9064
5.450m Freestyle07:21.34101
Sportfanatic (67 total points)
LURI4570
Lucas RIVET
28 points
1.100m Freestyle01:10.51610
2.25m Freestyle00:14.90810
3.50m Freestyle00:31.9996
4.200m Freestyle02:43.97102
Argentina Winter Swimming Association (162 total points)
RODA4190
Roman DANILOV
28 points
1.100m Breaststroke01:30.07512
2.200m Breaststroke03:13.00510
3.200m Freestyle02:34.6476
Nice Sport (43 total points)
TEWA4190
Terence WARD
27 points
1.50m Breaststroke00:41.70612
2.25m Freestyle00:14.9398
3.50m Freestyle00:32.77113
4.25m Butterfly00:16.52123
5.100m Freestyle01:16.39121
Fausto Bathing Club Sunderland (27 total points)
MAFE1390
Mario FERNÁNDEZ GORGOJO
24 points
1.450m Freestyle06:21.8958
2.1000m Freestyle14:25.1048
3.200m Freestyle02:29.6668
Club Natación Villa De Navia (24 total points)
EVTR5190
Evgeniy TRIFONOV
20 points
1.25m Breaststroke00:20.24615
2.50m Breaststroke00:45.93104
3.25m Freestyle00:16.88141
Victoria (804 total points)
BUJA0570
Janis BUNA
19 points
1.50m Breaststroke00:44.9696
2.200m Breaststroke03:40.4884
3.25m Breaststroke00:21.69114
4.25m Freestyle00:15.82123
5.100m Breaststroke01:41.23112
Latvijas Ronis (19 total points)
ERKA5790
Erkki KASENURM
18 points
1.25m Breaststroke00:21.4698
2.50m Breaststroke00:46.87113
3.200m Breaststroke04:10.7893
4.25m Freestyle00:15.82123
5.100m Breaststroke01:45.69121
Adduco (33 total points)
MABA4580
Martin BALIĆ
18 points
1.100m Freestyle01:08.71318
Triatlon Klub Zagreb (26 total points)
MAVI6180
Markku VIHERSALO
15 points
1.25m Freestyle00:13.79615
Tampereen Talviuimarit (160 total points)
NIMU0390
Nicholas MURCH
13 points
1.25m Butterfly00:15.4198
2.1000m Freestyle15:47.7073
3.450m Freestyle07:16.0092
Hampstead Heath Winter Swimming Club (52 total points)
STGO3300
Stefan GÖRITZER
13 points
1.450m Freestyle07:00.7374
2.25m Freestyle00:15.48114
3.100m Freestyle01:14.75103
4.50m Freestyle00:34.99122
Team Warmduscher (136 total points)
MAKO2380
Mark KOITKA
12 points
1.450m Freestyle06:15.43312
Serwus Burghausen (1388 total points)
ZOMA3560
Zoltan MAKAI
12 points
1.50m Freestyle00:31.7888
2.100m Freestyle01:12.8394
3.25m Butterfly00:17.75150
Sportfanatic (67 total points)
ZDSL3580
Zdeněk SLÁMA
11 points
1.100m Breaststroke01:32.7578
2.1000m Freestyle16:38.3082
3.200m Freestyle02:44.32111
I. Pko Praha (479 total points)
EEHY2160
Eero HYYTIÄINEN
10 points
1.25m Breaststroke00:20.85810
Kuusijärven Jääkarhut (396 total points)
BRNO4770
Brice NOUGARET
6 points
1.25m Breaststroke00:21.55106
FEMI3570
Federico MIOT
6 points
1.100m Breaststroke01:37.1794
2.25m Butterfly00:16.75132
3.200m Freestyle02:46.14120
IISA Italy (100 total points)
VIJU4100
Ville JUURIKKALA
4 points
1.25m Breaststroke00:23.28132
2.50m Breaststroke00:55.01131
3.200m Breaststroke05:28.69111
Porvoon Talviuimarit (33 total points)
JOBR4760
Johan BROO
3 points
1.25m Breaststroke00:22.39123
Club Finland (3 total points)
MAHA5560
Martin HANACEK
2 points
1.200m Breaststroke04:39.05102
2.100m Breaststroke02:08.97130
Fides Brno (536 total points)
TOTE4560
Tomas TEJLER
2 points
1.50m Breaststroke00:52.51122
2.200m Breaststroke05:29.01120
Club Sweden (2 total points)
MIST0580
Michal STENGL
1 points
1.25m Butterfly00:17.33141
RAKO5790
Rastislav KOŠALKO
1 points
1.25m Breaststroke00:23.34141
Vranovske Vydry (1 total points)
ULFU1100
Ulrich FUERLINGER
1 points
1.50m Freestyle00:35.47131
Ice Swimming Austria (1 total points)
CHSI4360
Christoph SIVICH
0 points
1.50m Breaststroke01:01.50140
Tri4funklosterneuburg (0 total points)
DATR4160
Daniel TREPTOW
0 points
1.25m Freestyle00:17.24150
PEBA2570
Peter BARTAK
0 points
1.50m Freestyle00:35.50140
2.100m Freestyle01:20.16130
Košické Tulene (29 total points)
VIZD3380
Viktor ZDRAVECKÝ
0 points
1.25m Breaststroke00:23.48150
Košické Tulene (0 total points)
C
RAPA3390
Rauno PÄRG
142 points
1.25m Breaststroke00:16.19227
2.50m Breaststroke00:35.33224
3.100m Breaststroke01:18.88124
4.200m Breaststroke02:56.06121
5.25m Butterfly00:14.61518
6.25m Freestyle00:12.66518
7.50m Freestyle00:27.60710
8.100m Freestyle01:01.90610
9.200m Freestyle02:25.74510
10.450m Freestyle07:36.5683
Viimsi Veeklubi (429 total points)
LUTU2560
Luka TURK
135 points
1.25m Freestyle00:12.04130
2.50m Freestyle00:25.01127
3.100m Freestyle00:54.68124
4.200m Freestyle01:59.49121
5.450m Freestyle06:11.01118
6.1000m Freestyle14:23.50115
Biser Piran (135 total points)
ALGU3130
Aleksey GULAKOV
129 points
1.25m Butterfly00:13.02130
2.25m Freestyle00:12.37324
3.50m Freestyle00:26.64321
4.100m Freestyle00:58.39221
5.200m Freestyle02:14.43218
6.450m Freestyle06:49.98215
Kosatka DV - Port VERA (952 total points)
CHKA0340
Christoph KAROW
120 points
1.25m Breaststroke00:16.11130
2.50m Breaststroke00:34.36127
3.50m Freestyle00:25.89224
4.25m Freestyle00:12.47421
5.100m Freestyle00:58.66318
Copenhagen Seals (120 total points)
TOJA2370
Tobias JÄKLE
111 points
1.25m Butterfly00:14.22324
2.100m Breaststroke01:21.88318
3.200m Breaststroke03:00.32218
4.200m Freestyle02:14.51315
5.50m Breaststroke00:40.10612
6.100m Freestyle01:00.61512
7.50m Freestyle00:27.05612
8.25m Freestyle00:13.21712
Team Warmduscher (136 total points)
ALSI4120
Alain SIMAC-LEJEUNE
93 points
1.50m Breaststroke00:38.33418
2.25m Breaststroke00:17.65518
3.100m Breaststroke01:25.81415
4.25m Butterfly00:15.03712
5.450m Freestyle07:11.35410
6.200m Breaststroke03:20.51510
7.25m Freestyle00:13.62810
8.1000m Freestyle16:51.5056
9.50m Freestyle00:29.61104
10.100m Freestyle01:06.3794
11.200m Freestyle02:29.9093
LUSP5310
Ľuboš ŠPAJDEL
89 points
1.25m Breaststroke00:16.74324
2.50m Breaststroke00:35.50321
3.100m Breaststroke01:21.11221
4.200m Breaststroke03:01.99315
5.200m Freestyle02:29.5176
6.450m Freestyle07:42.9292
Stu Trnava (177 total points)
PABI1530
Paul BIEBER
80 points
1.25m Breaststroke00:17.49421
2.50m Breaststroke00:39.65515
3.100m Breaststroke01:27.56512
4.25m Butterfly00:15.42810
5.200m Breaststroke03:20.6068
6.25m Freestyle00:13.7798
7.100m Freestyle01:06.2786
8.50m Freestyle00:29.89113
9.200m Freestyle02:40.13120
Team Allgäuer Alpenwasser Tsv 1850 Lindau (83 total points)
MIJA4100
72 points
1.25m Butterfly00:14.15227
2.25m Freestyle00:12.15227
3.50m Freestyle00:26.69418
Lodolamacze Biala Podlaska (74 total points)
GEMO5520
Georgiy MOTIN
57 points
1.100m Freestyle00:59.78415
2.50m Freestyle00:27.00515
3.25m Freestyle00:12.69615
4.200m Freestyle02:25.42412
ANBO4380
Anton BOLTASOV
53 points
1.25m Breaststroke00:18.67615
2.25m Butterfly00:14.63615
3.200m Freestyle02:28.8468
4.25m Freestyle00:13.95106
5.450m Freestyle07:25.6174
6.100m Freestyle01:08.07103
7.50m Freestyle00:29.96122
Kosatka DV - Port VERA (952 total points)
MISL1300
Michal SLANINA
38 points
1.450m Freestyle07:03.13312
2.200m Breaststroke03:17.26412
3.1000m Freestyle15:20.70310
4.200m Freestyle02:29.7284
Fides Brno (536 total points)
MALU3570
Marcel LUPTAK
37 points
1.25m Butterfly00:14.55421
2.50m Freestyle00:28.9588
3.100m Freestyle01:05.2878
Slovak Ice Bear Banska Bystrica (37 total points)
ULKA2750
Ulf KARNIKOWSKI
37 points
1.1000m Freestyle15:26.5048
2.450m Freestyle07:12.1258
3.200m Breaststroke03:33.8876
4.50m Breaststroke00:45.9996
5.100m Breaststroke01:42.5194
6.25m Butterfly00:17.62114
7.100m Freestyle01:15.02121
8.25m Breaststroke00:22.98150
Keepfrozen! E.V. Team Aqua Sphere (394 total points)
GUQU4780
Guillaume QUENTIN
23 points
1.100m Breaststroke01:36.33610
2.25m Breaststroke00:19.59810
3.200m Breaststroke03:40.3993
4.25m Freestyle00:17.05150
Cool Huy (162 total points)
IVGO6740
Ivan GOLIAKOV
22 points
1.25m Breaststroke00:19.45712
2.25m Butterfly00:15.7098
3.200m Freestyle02:38.17102
Vosvod (22 total points)
DILO6510
Diego LOPEZ
18 points
1.1000m Freestyle15:11.60212
2.450m Freestyle07:14.4566
ANBA0750
Anton BAZÕLEV
15 points
1.25m Breaststroke00:21.55106
2.200m Breaststroke03:39.2884
3.100m Breaststroke01:42.84103
4.25m Butterfly00:20.74132
5.50m Breaststroke00:47.05140
Adduco (33 total points)
CHMA6560
Chun Kong MAK
13 points
1.25m Butterfly00:15.72106
2.1000m Freestyle17:11.8064
3.100m Freestyle01:10.32112
4.200m Freestyle02:38.43111
I. Pko Praha (479 total points)
MARO2750
Mart ROBEN
11 points
1.50m Breaststroke00:44.53710
2.50m Freestyle00:30.32131
TOLA5110
Tomas LABOUNEK
9 points
1.100m Breaststroke01:40.0078
2.25m Butterfly00:21.37141
I. Pko Praha (479 total points)
ANME1370
Antoine MEERT
8 points
1.100m Breaststroke01:41.6386
2.50m Breaststroke00:46.87122
Rctn (267 total points)
MATA2340
Martin TAFELMEYER
8 points
1.50m Breaststroke00:45.1888
2.100m Breaststroke01:52.11130
Wasserwacht Weiherhammer (29 total points)
PEWH2340
Pete WHITE
8 points
1.25m Breaststroke00:20.3098
South West Seals (277 total points)
GRSV1120
Gregor SVARA
6 points
1.50m Freestyle00:29.2796
MIRO1550
Milan ROZSÍVAL
6 points
1.25m Breaststroke00:21.92123
2.200m Breaststroke03:51.61102
3.100m Breaststroke01:47.40121
I. Pko Praha (479 total points)
PEHI6590
Peter HIDEGHETY
6 points
1.50m Breaststroke00:46.81113
2.25m Butterfly00:20.55123
Sportfanatic (67 total points)
PEPL4570
Peter PLAVEC
5 points
1.1000m Freestyle18:02.2073
2.450m Freestyle08:22.01101
3.25m Freestyle00:16.20141
4.100m Freestyle01:16.81130
LULA5150
Lucas LAUTMAN
4 points
1.25m Freestyle00:15.45114
MACO3770
Maxime COUMONT
4 points
1.25m Breaststroke00:21.59114
NIZO3510
4 points
1.25m Freestyle00:15.70123
2.25m Breaststroke00:22.53141
3.25m Butterfly00:22.25150
PAMA2390
Patryk MAŁEK
4 points
1.50m Breaststroke00:46.38104
BELE4360
Benoît LECHIEN
2 points
1.25m Freestyle00:16.09132
Cool Huy (162 total points)
JAVA0510
Jaroslav VAVRIK
2 points
1.100m Breaststroke01:45.31112
I. Pko Praha (479 total points)
JOBA6380
Joel BAUM
2 points
1.25m Breaststroke00:22.37132
Royal Cercle Theux-Natation (2 total points)
JOVI5330
José VILPOUX
1 points
1.200m Breaststroke03:53.92111
2.450m Freestyle09:09.54110
3.50m Freestyle00:33.34140
MASI5550
Marton SIKLOS
1 points
1.50m Breaststroke00:46.88131
Dolphin Club San Francisco (1 total points)
B
TOWY6530
Tobias WYBIEREK
183 points
1.25m Breaststroke00:14.91130
2.25m Butterfly00:13.40130
3.50m Breaststroke00:31.24127
4.25m Freestyle00:12.32227
5.50m Freestyle00:25.88127
6.100m Breaststroke01:11.57221
7.100m Freestyle00:58.13221
8.200m Freestyle02:13.33218
9.200m Breaststroke02:44.14315
Serwus Burghausen (1388 total points)
MIPE5360
144 points
1.50m Breaststroke00:32.12224
2.25m Butterfly00:13.51324
3.25m Freestyle00:12.37324
4.50m Freestyle00:26.85321
5.25m Breaststroke00:15.36421
6.100m Breaststroke01:12.64318
7.100m Freestyle01:01.22512
8.200m Breaststroke02:49.59412
Uks Delfin Legionowo (156 total points)
KIFR4500
Kilian FRANKE
126 points
1.25m Butterfly00:13.49227
2.50m Freestyle00:26.41224
3.25m Freestyle00:12.41421
4.100m Freestyle00:59.55415
5.25m Breaststroke00:15.79615
6.50m Breaststroke00:33.62612
7.100m Breaststroke01:14.21512
Serwus Burghausen (1388 total points)
JUZI1570
Julien ZINSMEISTER
103 points
1.200m Freestyle02:05.93121
2.25m Butterfly00:13.68421
3.450m Freestyle05:51.36118
4.100m Freestyle00:59.02318
5.1000m Freestyle12:40.50115
6.25m Freestyle00:13.05810
Cs Meaux Natation (103 total points)
EGRU3760
81 points
1.25m Freestyle00:12.20130
2.50m Freestyle00:27.44418
3.25m Breaststroke00:15.63518
4.50m Breaststroke00:33.60515
Kosatka DV - Port VERA (952 total points)
ALLO2120
Alar LODI
75 points
1.100m Freestyle00:57.40124
2.200m Breaststroke02:41.04218
3.25m Freestyle00:12.59518
4.100m Breaststroke01:13.40415
Ujumise Spordiklubi (75 total points)
SEEN2370
Sebastian ENGEL
66 points
1.100m Breaststroke01:08.56124
2.50m Breaststroke00:32.54321
3.200m Breaststroke02:32.06121
Sv Wiking Kiel (156 total points)
MAMO0160
52 points
1.25m Breaststroke00:15.32324
2.50m Breaststroke00:32.67418
3.100m Breaststroke01:16.31610
St. Petersburg Winter Swimming Federation (428 total points)
ARMO5310
49 points
1.25m Freestyle00:12.88615
2.25m Breaststroke00:16.69712
3.25m Butterfly00:14.90712
4.50m Breaststroke00:36.92710
St. Petersburg Winter Swimming Federation (428 total points)
ANMA5120
45 points
1.200m Freestyle02:43.9768
2.450m Freestyle07:47.6658
3.25m Breaststroke00:17.9598
4.25m Butterfly00:16.0298
5.200m Breaststroke03:08.7276
6.100m Breaststroke01:26.9194
7.50m Breaststroke00:39.78113
8.1000m Freestyle17:36.5073
9.100m Freestyle01:11.35130
COBU4770
Colin BUSHWELLER
42 points
1.450m Freestyle06:18.37215
2.200m Freestyle02:14.13315
3.1000m Freestyle13:54.60212
TOPR6780
Tomas PRIETO
35 points
1.200m Freestyle02:38.55510
2.450m Freestyle07:48.4866
3.25m Butterfly00:16.07106
4.1000m Freestyle17:19.7064
5.100m Breaststroke01:44.88103
6.200m Breaststroke03:38.4993
7.25m Breaststroke00:20.67123
8.100m Freestyle01:10.33121
9.25m Freestyle00:14.37141
Argentina Winter Swimming Association (162 total points)
TETS2740
34 points
1.450m Freestyle07:08.92312
2.200m Freestyle02:27.76412
3.1000m Freestyle16:33.80310
MAJO0590
Marcus JOAS
32 points
1.100m Freestyle01:01.92610
2.200m Breaststroke02:55.09510
3.50m Breaststroke00:37.6896
4.50m Freestyle00:28.7496
Dieeiswürfel (77 total points)
ONSM3540
Ondrej SMISITEL
28 points
1.450m Freestyle07:45.99410
2.1000m Freestyle16:58.2048
3.100m Breaststroke01:24.8286
4.200m Breaststroke03:13.9184
Fides Brno (536 total points)
ROMO4520
Romano MOMBELLI
28 points
1.25m Breaststroke00:17.87810
2.50m Breaststroke00:37.0488
3.100m Breaststroke01:20.3978
4.25m Freestyle00:14.15132
LAOH4520
Lassi OHTONEN
27 points
1.25m Breaststroke00:15.16227
Jääpäät (48 total points)
KRDR4360
Kristjan DRAGOVAN ŠIRNIK
24 points
1.50m Freestyle00:27.90612
2.25m Freestyle00:12.89712
Pk Gbr (24 total points)
ALDE5720
Alberto Emmanuel DEL VALLE
23 points
1.25m Butterfly00:14.44615
2.50m Freestyle00:28.92104
3.100m Freestyle01:06.0794
ROBR4720
Robert BRETSCHNEIDER
23 points
1.50m Freestyle00:27.77515
2.200m Breaststroke02:57.9668
ARME5330
Artur MERZLIAKOV
22 points
1.25m Butterfly00:13.98518
2.25m Freestyle00:14.06114
3.50m Freestyle00:30.40140
FRLO6320
Franck LOUVEL
22 points
1.50m Freestyle00:28.7288
2.100m Freestyle01:05.1778
3.1000m Freestyle17:08.3056
Onn (181 total points)
LUBE4510
Lucas BENITEZ
21 points
1.25m Butterfly00:15.69810
2.100m Freestyle01:05.6086
3.50m Breaststroke00:38.23104
4.50m Freestyle00:30.04131
LAPA3710
Lasse PARKKAMÄKI
18 points
1.50m Freestyle00:28.45710
2.25m Freestyle00:13.3698
Tampereen Talviuimarit (160 total points)
ALLU0360
Alan LUCKHURST
17 points
1.25m Breaststroke00:19.52106
2.25m Freestyle00:13.47106
3.100m Freestyle01:07.17103
4.50m Freestyle00:29.53122
Serpentine Swimming Club (274 total points)
ARPO1530
Arya POUR
7 points
1.200m Freestyle03:12.6484
2.25m Butterfly00:18.41123
3.50m Breaststroke00:50.21140
4.25m Breaststroke00:21.48150
DAVO4510
Daniel VON WALZEL
6 points
1.200m Freestyle03:08.6476
DMZI3330
Dmitrijs ŽIGUNOVS
6 points
1.50m Freestyle00:29.18113
2.25m Freestyle00:14.10123
Jelgavas Roni Winter Swimming Club (173 total points)
PARE2140
Patrik REMIŠ
6 points
1.25m Butterfly00:16.65114
2.100m Freestyle01:08.69112
Tu A Teraz (6 total points)
SAYR3120
Sakari YRJÖ-KOSKINEN
6 points
1.200m Freestyle03:12.7993
2.25m Butterfly00:18.94132
3.25m Breaststroke00:21.12141
ALBI0730
Alexandre BIREAU
4 points
1.25m Breaststroke00:20.41114
GUCH1140
Gustav CHRISTENSEN
4 points
1.100m Breaststroke01:45.50112
2.200m Breaststroke03:56.08102
THLO5710
Thomas LORIAUX
4 points
1.450m Freestyle08:20.5174
Cool Huy (162 total points)
SIDI5730
Simon DIERICKX
3 points
1.450m Freestyle08:25.6683
Cool Huy (162 total points)
IIIS5310
Iiro ISOHANNI
2 points
1.200m Freestyle03:21.15102
MALI2130
Maxime LISSENS
2 points
1.450m Freestyle11:07.4492
Cool Huy (162 total points)
SAKA6710
Sauli KAASALAINEN
2 points
1.25m Breaststroke00:21.05132
Tampereen Talviuimarit (160 total points)
THJO1180
Thomas Frost JORGENSEN
2 points
1.50m Breaststroke00:46.64122
RIKN0370
Richard KNOTEK
1 points
1.50m Breaststroke00:47.61131
AACU4100
Aaron CURCIO
0 points
1.25m Freestyle00:14.51150
2.25m Freestyle00:14.51150
A2
ALTI5530
Aleksandr TIKHONOV
135 points
1.25m Butterfly00:13.99130
2.25m Breaststroke00:17.49227
3.50m Breaststroke00:36.58224
4.25m Freestyle00:13.34421
5.50m Freestyle00:29.22418
6.100m Freestyle01:05.13415
ALJA1730
Aleksandrs JAKOVLEVS JR
126 points
1.25m Breaststroke00:18.70421
2.50m Breaststroke00:40.13321
3.100m Breaststroke01:27.17318
4.100m Freestyle01:05.00318
5.25m Freestyle00:13.60518
6.50m Freestyle00:29.54515
7.25m Butterfly00:15.94615
Jelgavas Roni Winter Swimming Club (173 total points)
ANTO5140
Andreas TORP
102 points
1.25m Breaststroke00:17.48130
2.50m Breaststroke00:36.17127
3.100m Breaststroke01:18.09124
4.25m Butterfly00:15.19421
SEMU4730
Sergei MULKOV
95 points
1.25m Breaststroke00:19.10518
2.50m Breaststroke00:42.36515
3.100m Breaststroke01:29.97415
4.25m Freestyle00:14.48615
5.50m Freestyle00:30.26612
6.25m Butterfly00:16.83712
7.100m Freestyle01:11.4078
St. Petersburg Winter Swimming Federation (428 total points)
MISC6340
Milan SCHMALZ
90 points
1.50m Freestyle00:28.42224
2.25m Butterfly00:14.51324
3.100m Breaststroke01:19.62221
4.100m Freestyle01:02.67221
Sv Wiking Kiel (156 total points)
RIVI0330
Rihard VIHERPUU
81 points
1.25m Freestyle00:12.74130
2.50m Freestyle00:27.21127
3.100m Freestyle01:00.41124
Viimsi Veeklubi (429 total points)
ROSA1110
Robert SARNET
75 points
1.200m Freestyle03:46.88121
2.25m Freestyle00:15.35712
3.50m Breaststroke00:50.65710
4.25m Butterfly00:19.30810
5.100m Breaststroke02:06.7378
6.25m Breaststroke00:23.3398
7.50m Freestyle00:35.5696
8.100m Freestyle01:32.95103
Tallinna Taliujumisekeskus (123 total points)
JEIS1140
Jesper ISOMAA
69 points
1.25m Freestyle00:13.25227
2.25m Breaststroke00:18.42324
3.25m Butterfly00:15.76518
Loimaan Talviuimarit (629 total points)
WILU1710
William LUCKHURST
69 points
1.50m Freestyle00:28.98321
2.25m Breaststroke00:19.10518
3.50m Breaststroke00:40.70418
4.100m Freestyle01:08.98512
Serpentine Swimming Club (274 total points)
BRVI1310
Bruno VĪTOLIŅŠ
51 points
1.25m Butterfly00:14.11227
2.25m Freestyle00:13.27324
Akva Vitamīns (51 total points)
VILA5540
46 points
1.50m Breaststroke00:42.55612
2.25m Breaststroke00:19.20712
3.25m Freestyle00:16.09810
4.50m Freestyle00:35.2688
5.100m Freestyle01:24.0694
Saarroniemen Saukot (108 total points)
MAHA5340
Marek HALVA
32 points
1.100m Breaststroke01:35.38512
2.50m Freestyle00:32.99710
3.100m Freestyle01:11.07610
Fides Brno (536 total points)
RIHO0130
Richard HORKAVÝ
18 points
1.25m Breaststroke00:21.95810
2.25m Freestyle00:16.2698
Košické Tulene (29 total points)
FIJI0340
Filip JICHA JR.
16 points
1.100m Breaststroke01:51.09610
2.100m Freestyle01:22.0786
I. Pko Praha (479 total points)
MIHA1540
Mikko HÄYRINEN
4 points
1.50m Freestyle00:46.19104
Tampereen Talviuimarit (160 total points)
A1
SEDE1360
Sergey DEMIDOV
144 points
1.25m Breaststroke00:16.86130
2.25m Butterfly00:15.97130
3.25m Freestyle00:13.61130
4.50m Breaststroke00:36.06127
5.50m Freestyle00:29.25127
TULU1380
Tuomas LUMME
27 points
1.25m Freestyle00:21.59227
Loimaan Talviuimarit (629 total points)